Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ragadozó Madarakban hova...

A Ragadozó Madarakban hova lett Joker a szakítás után?

Figyelt kérdés

Szakítottak, ez eddig tiszta sor, de ez után automatice a fekete maszkos pali lesz Gotham alvilági ura?


Vagy Joker csak úgy simán hagyja levadászni Harley Quinnt?


Valahogy nem tul életszerű ez. Vagy inkább nem túl D.C szerű'.


Értettem a sztorit, hogy már nem élvezi Joker védelmét meg ilyenek, de szerintem simán kifingatna mindenkit ha bárki hozzáérne az exéhez.


Vagy egyáltalán, attól hogy szakítottak nem hiszem hogy egyből, azonnal mindenki Harley Quinnt üldözné nagybátran.


Ettől eltekintve nem rossz film, csak fura.



2021. jan. 17. 01:53
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:
A történet nem a film erőssége, igazából Margot Robbie elviszi a filmet a hátán.
2021. jan. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Jokert nem érdekli Harley, soha nem érdekelte, miért érdekelné hogy levadásszák?
2021. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert ő szöktette meg/szabadította ki a diliházból, utána meg évekig együtt voltak, továbbá az Öngyilkos osztagban is


"ÉRDEKELTE"..


Tény hogy Joker kevés ember iránt mutat érdeklődést, Harley talán az egyetlen.

(de ne is menjünk messzire, ismétlem Öngyilkos osztag)


Mint írtam nem illik hozzá ez a közöny. Ha nem is szerelemből, már csak HIÚSÁGBÓL felszinre lépne ha az exét üldöznék.

(egyébként bármielyik maffiavezér)


Szerintem illett volna minimum pár jelenet a filmbe ahogy "Joker figyeli" hogy Harley megáll a saját lábán.


Ez egy perc bevágás, máris hitelelesebb, életszagúbb az egész.


De mondom, Gothambe hiába szakítottak, pont Joker kiszámithatatlansága miatt továbbra sem kötne bele senki Harley ba. :)

2021. jan. 17. 13:15
 4/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem véletlenül Ragadozó madarak... a címe.


Az hogy Harley Quinn

(Margot Robbie) köré csavarták ezt a

"hiteles történetet", csak mégtöbb nézőt vonzott, jót tett az eladásnak, A Joker után a többség egy hasonló eredettörténetre/saját karaktersztorira számíott.


Ha a film címe Harley Quinn lenne, akkor valóban fel kéne tűnni Jokernek.


Mondjuk itt is. :D


Mondom, nem a sztori a film erőssége, és Harley itt csak egy bónusz, sokan eredettörténetet vártak.


De ez nem az.

2021. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kawada2365 ***** válasza:

Lehet, hogy simán azt Arkhamban van.


Azonkívül szerintem kicsit el kell vonatkoztatni a filmet magától a DC univerzumtól, hiába annak a része.


Gondolom, ha "realisztikusabbak" akartak volna lenni, akkor ha nem is pont magát Batmant, de más DC hősöket is betettek volna, amikor ilyen nagy balhé volt készülőben, a csapdánál.


Szerintem azért nem szerepelt benne Joker, mert nem ő volt a lényeg.

2021. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!