Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy folytatást kap a Szex és New York?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon mellélőnek vele. Egyrészt szerintem Samantha vitte a hátán a sorozatot, nélküle kamikaze akciónak tűnik folytatni. A sorozat a maga hiteltelenségével (heti egy cikkből Carrie ilyen életszínvonalat tart fent) jó volt, akkoriban feszegette a határokat rendesen, jó volt nézni, még visszanézni is jó, de el kellene már engedni. Tudom, a pénz. Nyilván a név miatt lesz bevétel, de szerintem nem fogják szeretni a nézők. A két filmet hagyjuk is... katasztrofálisak voltak, két darab 2 órás giccsparádé.

2021. jan. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Rémes.
2021. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az alap sorozat is szar volt.
2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyors kasza lesz úgyis, és igen, szerintem is már az eredeti is förtelmes volt.
2021. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az eredeti sorozat arra jó volt, hogy az ember kicsit "kikapcsolja az agyát", és szórakozzon egyet, de nyilván kinek a pap, kinek a papné. Nekem már az eddigi hírek alapján sem jön be ez az új sorozat... Elvileg két új, színes bőrű barátnőjük lesz, benne lesz Caitlyn Jenner. Nem vagyok sem rasszista, sem transzfób, egyszerűen az nem tetszik, hogy ennyire erőltetni kell ezt a nagyon PC-k vagyunk témát. A sorozatban pl. egyáltalán nem zavartak sem a meleg, sem a transz témájú részek, de az sem, mikor egy-egy színes bőrű karakter megjelent, mert nem volt az egésznek izzadtság-szaga, hogy márpedig meg kell felelni a követelményeknek.
2021. jan. 18. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Az alap sorozat is rettenetesen gagyi.
2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az alap sorozatot szerettem. Nem az a nagy kedvenc de jobban el tudtam nézni mindig is mint a jóbarátokat. Samantha volt a kedvencem úgyhogy nem fogom nézni mert a másik 3 nőtől a falra tudnék mászni. Szerintem felesleges tovább nyúzni szegény sorozatot tudhatnák hogy senki nem lesz vevő rá hiszen a 2 film se kaszált nagyot. Sokat látom hogy külföldön sokan szidják Kim Cattralt amiért nem akarja elvállalni a sorozatot de én neki adok igazat, 60+-osan már nincs kedve egy szexéhes luvnyát játszani. A többieknek semmi karakterük nem volt nagyon lapos lesz nélküle hiába fognak új karaktereket behozni.
2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én még Mirandát szerettem, a szarkasztikus humorát, a cinizmusát, de sajnos ő önmagában kevés lesz. Carrie semmilyen volt, Charlotte pedig abszolút nem illett közéjük. Ami még teljesen hiteltelen, az Charlotte és Samantha barátsága. Samantha, Carrie és Miranda esetében még el tudom képzelni, hogy ilyen karakterű nők a való életben is lehetnek barátok, de Charlotte annyira más, mint ők. Főleg, mint Samantha. Egyik karaktert sem szidom, csak mások.
2021. jan. 22. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!