Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt a legjobb a Főnix...

Ki volt a legjobb a Főnix Rendje tagjai közül?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Albus Dumbledore
Arthur Weasley
Remus Lupin
Minerva Mcgalagony
Perselus Piton
Bill Weasley
Nymphadora Tonks
Sirius Black
Alastor Mordon
Kingsley Shackleboolt
50 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Piton
2021. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva én három embert is el tudnék képzelni erre a címre. Pitont, McGalagony-t és Rémszem Mordont is. De ha egy valakit kell választani, akkor én is Pitont választanám.
2021. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sirius. Ő adta a házat a Rendnek. Piton pedig egy köcsög amiért információkat jutatott Voldemortnak. Miért szeretik annyira az emberek Pitont? A rossz oldalnak is kémkedett.
2021. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore (mégiscsak az egyetlen ember, akitől maga Voldemort is tartott), Piton (a világ legkegyetlenebb mágusát, legnagyobb legilimentorát képes volt megtéveszteni), McGalagony (átváltoztatás mestere, az utolsó csatában gyakorlatilag mindenből képes volt fegyvert csinálni), Lupin (rendkívül jártas a sötét varázslatok kivédésében) és Kingsley (magasan képzett auror) is nagyon komoly erejű varázslók (meg persze a többiek sem kispályások), de én Mordont emelem ki. Amennyi erős halálfalót elkapott, legyőzött, az nem semmi.
2021. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Tonks kit bár a könyv és a filmek is egy kicsit balkezes és szétszórt boszorkánynak írnak le azért mégsem az . Auror a minisztériumba amiről tudjuk ,hogy rengeteg R.B.F. kell hozzá valamint természetesen R.A.V.A.S.Z. is kell például SVK-ből , átváltoztatás tanből stb... Emellett óriási szíve és nem külsőségeket nézi. Itt például Remus aki lehet ,hogy nem éppen a leggazdagabb és vérfarkas Dora szereti őt . Aztán ott van az is ,hogy milyen hűséges a Rend-nek . Hisz a kevesebb ,mint egy éves Teddy-t otthagyta Andromédának (aki az édesanyja) ,hogy Remus után menve segítsen a Roxforti csatában . Én imádom a karakterét viszont szerintem a film rosszul adja át ,hogy milyen is valójában .
2021. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

Hmmm...

Qq

2022. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!