Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A három közül melyik "szuperhő...

A három közül melyik "szuperhős" színésznő rendelkezik jobb izomzattal? Gal Gadot (Wonder Woman), Brie Larson (Marvel kapitány) vagy Scarlett Johansson (Fekete Özvegy)?

Figyelt kérdés
Melyiküket pumpálták ki jobban a filmszerepre? Így szemre egyik gebébb mint a másik.

2021. jan. 19. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy vannak izmos színésznők is és eszükbe sem jut, hogy őket kérjék el fel egy szuperhős szerepére. Pl. Katee Sackhoff, igaz ő mondta, hogy nem Captain Marvel szerepét nem játszaná, mert szerinte unalmas szuperhősnek lenni.
2021. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*egy nemmel kevesebb
2021. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
De nem lehet izmos nőket felkérni, akkor mindenki nyavalyogna, mert nem lehet csorgatni rájuk a nyálat meg hülye feministák már szexi csajokat se lehet nézni :(((
2021. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#3

Izmos nő alatt nem kell csöcsös Schwarzenegger hegyomlásokra gondolni, pl. akit az előtted szóló írt:

[link]

A Battlestar Galacticában szerinem amúgy egész jól játszott.


De ezekre sem hiszem, hogy sokan rámondanák, hogy undorító:

[link]

[link]

2021. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

4: "ezekre" ok.

Hát azért az első kivételével egyik se úgy néz ki mint aki le tudna verni bárkit is. Nem nagy lépés a fenti színésznőkhöz képest.

2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy kinek mi a szexi teljesen szubjektív. Nem hiszem, hogy ez alapján kéne bárkit szerepre választani, kivéve ha ez valamiért fontos. Katee Sackhoffnak pl. így is elég sok rajongója van, gondolom van köztük olyan is, aki csak azért rajong érte, mert szexinak tartja.

Míg mondjuk Brie Larson hiába "szexi", az emberek egy nagy része ellenszenvesnek tartja.

Szóval nem a nyálcsorgatókon múlik, ez szinte biztos. A feminista érvvel soha nem a sportos, izmos nők ellen jönnek. Mellesleg ez a "feminista érv" egy kicsit homofób (?) is, hiszen a nyálcsorgatók között ugyanúgy lehet leszbikus vagy biszexuális nő is. Pl. az ide rendszeresen Brie Larson kérdéseket kiírogató szerintem 90% százalék, hogy nem hetero férfi, hanem leszbikus nő. De ez csak az én véleményem.

Abban viszont biztos vagyok, hogy a nyálcsorgatókat a férfiakkal azonosítani 100%-ban eléggé szexista és nem körültekintő eléggé.

2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5. Szerintem Black Widow-on kívül ez nem is annyira számít, mert a többinek szuperereje van. Bár amazonként Wonder Womanen tényleg lehetne több izom, hiszen a filmekben folyamatosan látjuk, hogy kemény kiképzéseik vannak.
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6: most komolyan előhúztad a szexista és homofób kártyát a nagy semmire? Feminista lehet nő és férfi. Feminista ellenes lehet nő és férfi. Senki nem azonosította a nyálcsorgatókat férfiakkal.
2021. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8. Te hoztad elő. Idézet a kommentedből:

"akkor mindenki nyavalyogna, mert nem lehet csorgatni rájuk a nyálat meg hülye feministák már szexi csajokat se lehet nézni"


Én már csak erre reagáltam. Ez nekem egyáltalán nem tűnik nagy semminek. De lelked rajta.

2021. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9: azt mondtad ne azonosítsam a nyálcsorgatókat a férfiakkal mert az szexista. Nem tettem. A "mindenki nyavalyogna" miben célozza meg a férfiakat és zárja ki a leszbikusokat vagy biszexuálisokat? A "mindenki" talán már csak a férfiakra vonatkozik?

A számba adod hogy "csak a férfiak csorgatják a nyálukat" aztán megsértődsz rajta.

2021. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!