Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy című animációs...

A Family Guy című animációs sorozat megint 12 karikás? 1 hete még 16-os volt, most meg mindenhol 12-esnek láttom...

Figyelt kérdés
Szerintetek megváltoztatták, vagy csak én láttam rosszul?

#Family Guy #Family Guy korhatár #Family Guy magyar #Family Guy 12 karika #Family Guy 16 karika #Family Guy Comedy Central
2021. jan. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Amikor legutóbb láttam múlt nyáron,akkor ha jól emlékszem a csúnya szavakat kisípolták,így adhatják bármikor.


Amerikában a Narutot cenzurázták szát és így adhatták a Jetixen.

2021. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A cenzúra miatt van, ha a csúnya szavakat kisípolják, elég a 12-es. Comedy Centralon például most adják, 12-es korhatárral megy, de cenzúrázzák (de még az olyan szavak is, mint a cigánykerék). Este "normálisan" megy, 16-os korhatárral
2021. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen, azt tudtam, de most, amikor megnéztem a PORT.hu-n, hogy mi megy a TV-ben, megdöbbenve láttam, hogy az este 21.55-kor kezdődő Family Guy is 12 karikás, ugyanúgy, mint a 17 órás... Ez után megnéztem a következő napi műsorlistát, ahol ugyanígy 12 karikásra volt rakva napközben és este is. Az előbb bekapcsoltam a TV-t, megnéztem a guideban, hogy itt is, annyit ír-e, mint a PORT-on... és annyit ír, 12 karikát. Szerintetek most, akkor az esti adásokat is kifogják cenzúrázni, vagy nem?
2021. jan. 20. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi kérdés, de még ide piszkítok. Nem tudom, hogy pontosan mikor láttad, mennyi eltéréssel, de arra tudok még gondolni, hogy 1-10 évadig mondjuk 16-os, mivel azok "régebbiek" és annó ennyit sem bírt el a TV ezért kb csoda, hogy nem 18-as. Viszont, az újabb évadok már ugye a mai időben készültek és már nem ugranak mindenre annyira. Többet bír el a tévé. Így úgy gondolják már nem olyan durva... Vagy tudjam is én... Egyébként régebbi részekben tényleg durvább poénok voltak. Mármint több volt bennük a fingós, szrós vicc, most meg inkább a társadalom kritikára mennek rá...
2021. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg - bár nem tudom, létezik-e ilyen - részenként is változhat, hogy melyik rész hanyas karika. Eskü nem szoktam figyelni, de ma biztos megnézem. :D
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg, ha azóta máshol kaptál rá válaszot szólj :D
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A CC nem a magyarokhoz tartozik, csak 18+ korhatárt használ, csak a 18-ast közli le, és így a Port.hu 18-ason kívül csak 12-t közöl mindenre.
2023. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!