Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók rajongók véleménye?

Vámpírnaplók rajongók véleménye?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki illik össze jobban kivel?

Stefan és Elena

Damon és Elena

Stefan és Katherine

Damon és Katherine


És miért? Indokoljátok is meg



2021. jan. 21. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Szerintem Elena Damonnel mert Elena hiába " tökéletes jó kislány " eleinte,mikor Stefannal van, de nagyon is vonzza a veszély és szenvedély amit Damonben lát.


De megnéztem volna egy Katherine Damon párost is.

2021. jan. 21. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapból Katherine és Damon rögtön kiesik. Katherinet sosem érdekelte úgy Damon, csak szórakozott vele. Damon érzett is valamit iránta, de érted, itt maga az, hogy Katherine csak szórakozott, mert ő Stefant szerette. Szóval ilyen szempontból Stefan és Katherine jobban összeillik. Meg szerintem Damon és Katherine is olyan heves természetű, nem jók együtt, egyszerűen csak nem illenek össze.


Viszont szerintem pl. Elena és Stefan párosa nagyon unalmas, egyszerűen nem jók együtt... viszont Damonnel más. Kezdjük ott, hogy ugye ott az a tipikus "rossz fiú megváltozik a lány miatt", meg alapból, az ellentétek vonzzák egymást, és ha úgy nézzük, Elena és Damon a sorozat elején eléggé különbözőek, Elena a jó kislány, Damon inkább hevesebb természetű, nem egy szent. És tudod, csak úgy szimplán kiegészítik egymást, de pl. Stefan és Elena együtt nem. Unalmasak. De pl. a Katherine & Damon pedig túl sok. Szóval érted, személyiségre így együtt mind a két páros túl sok lenne. Nem tudom ennek mennyire van értelme, de na. :D

2021. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a sorozat elején nagyjából 3. évad környékéig Delena-t shippeltem, a nagyon ellentétes személyiségek miatt, csak miután Damon beleszerett Elenába, megingott a személyisége is és ez határozottan nem tetszett.

Most az 5.évadnál járok és asszem Stelena-t shippelek,báár lehet azt sem.

2021. jan. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem stefan/katherine (bár katherine jo lett volna elijahval is). Damon az csak is elenaval. De stefan jo lett volna lexivel is
2021. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Katherine + Elijah páros az nekem is tetszett ( volna )
2021. jan. 21. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Katherine és Damon páros alapvetően sosem létezett. Vagyis én nem tudnám azt a kapcsolatot, ami ők folytattak bárminek is nevezni!


Elena és Stefan, cukik voltak, de ahogy azt az előttem szólók említették tényleg unalmasak. Rájuk inkább a báty-húgi kapcsolat illik.


Stefan és Katherine.... Ehhez nem igazán tudok mit hozzászólni. Katherine véleményem szerint Elijah-val volt jó, én őket meghagytam volna egymás mellett.


Elena és Damon egy nagyon érdekes párosítás. Két nagyon különböző, de valahol mégis egyező személyiségről van szó. Én ezt a párost nagyon szerettem. Viszont a tapasztalatom az, hogy mikor összejöttek, rengetegen elvesztették az érdeklődésüket feléjük. A rajongók náluk azt a cívódást szerették, az örök se veled-se nélküled kapcsolatot.

(De ez csak az én meglátásom).

2021. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

katherine x damon= nem hiszem bár bajtársakként jók voltak


katherine x stefan= na igen én az 1.ig imádtam a stelenát majd utána nagyon hajlottam a katherinexstefan fele


elena x stefan= az első évadban még úgy talán jók is voltak utána nem


elena x damon= damon vallómása óta csak delena xd <3

2021. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Damon és Elena. Engem más szerelmi szálak nem is érdekelnek a sorozatban, ami kettejük között van, az valami fantasztikus kémia :D Plusz az a jellemfejlődés, amin Damon átmegy a sorozatban...de igen amúgy amint összejönnek, ez a pezsgés csillapodik, valóban az első évadokban a legizgalmasabb, amíg Elena nem vall szerelmet neki. Csak úgy izzik köztük a levegő. Bár nekem akkor is tetszik, mikor együtt vannak :)


Stefan és Elena között semmi kémia, semmi parázs nincs. Katherine és Stefan között már inkább.

2021. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!