Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Koreai/kínai romantikus...

Lia2003 kérdése:

Milyen Koreai/kínai romantikus iskolai/egyetemi sorozatokat ismertek?

Figyelt kérdés
Ezúttal olyan romantikus koreai vagy kínai (esetleg japán) sorozatot keresek ami iskolásokról szól.A lényeg az hogy középiskolai vagy egyetemi legyen.Kevés ilyen sorozatot láttam.Jó lenne ha nem régi lenne,nekem az nem igazán jön be,a legfontosabb hogy legyen benne romantika.És hát a fiú főszereplő jól is nézhetne ki xd. Példának felhozom a True Beaty című sorozatot,ami most tetszik,meg még láttam már a Boys ower flowers-t is(hogy ez legyen letisztázva).Minél több annál jobb! Válaszokat előre is köszönöm!

#iskola #romantika #Koreai-Kínai
2021. jan. 23. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Netflixen van egy rahedli, ott érdemes nézegetni.


Amúgy a Boys ower flowersből van egy japán verzió, én pl azt jobban szeretem, Hana yori dango a címe. Totál ugyan az a story egyébként, valahogy mániájuk ugyan azt a storyt megcsinálni.


Itt nagyon szép listát írtak, lehet válogatni :)


[link]

2021. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aki még tud,írjon! :)
2021. jan. 23. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Krimi jöhet?
2021. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet,csak a fentiek szerepeljenek benne! :)
2021. jan. 24. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Extracurricular
2021. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

My ID is gangnam beauty: Cha Eunwoo a főszereplő, mint ahogy a True Beauty-ban is, szóval a helyes főszereplő pasi garantált ;) és a történet is hasonló, a főszereplő lányt kiskorában csúfolták a "csúnya" kinézete miatt, aztán mielőtt egyetemre megy megműteti magát, és "szép" lesz. De a főszereplő srác tudván az igazi énjét ugyanúgy szereti.

Love alarm: különleges sztorija van, a love alarm egy applikáció ami jelzi ha tetszel valakinek a nemtudom hány méteres körzetben, és másnak is jelzi ha neked tetszik valaki

A little thing called first love: ez egy kínai sorozat, a sztori szintén hasonlít a True Beautyhoz és a My ID is gangnam beautyhoz: a főszereplő srác helyes, a főszereplő lány "csúnya", de a fiú ígyis beleszeret.

Extraordinary you: ennek is különleges, egyedi története van vicces főszereplőnővel és helyes főszereplő sráccal.

Ezek mind megfelelnek azoknak amiket írtál, középsuliban/egyetemen játszódnak, romantikusak, és mindben nagyon helyes a főszereplő pasi. :)

2021. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú hát köszönöm szépen :)
2021. jan. 24. 17:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ui: Azt azért megemlíteném,hogy nem muszáj hogy a főszereplő lány úgymond "csúnya" legyen.Rendes iskolai/egyetemi sorozatokat keresek,plusz bármilyen kategóriájú jöhet a romantikus mellet(pl krimi meg hasonlók).De mindenképp megnézem azokat amiket ajánlottál :)
2021. jan. 24. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy eskü nem direkt olyanokat kerestem, ez tök véletlenül jött ki hogy többségben "csúnya" a főszereplő. :D szeretem az olyan sorozatokat amikben a fiúk a belső értékeket részesítik előnyben és sok ilyet is nézek szóval már fel se tűnik, hogy minden 2.sorozatom erről szólxd
2021. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!