Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik a lányok a...

Miért szeretik a lányok a horrorfilmeket?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok helyen, és lánytól hallottam, hogy mennyire szeretik a horrorfilmeket.

Ez miért van?



2021. jan. 25. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ez nem az átlag. Nő vagyok, imádom a horrort, thrillert, sci-fit, fantasyt. Vígjátékot nem igazán szeretem, másokat meg megnézek.


Sok ismerős közül jó, ha kettőt ismerek aki szereti a horrort.


Engem úgy fogott meg, hogy kisgyerekként láttam az Alient és azóta függő lettem xD na de pl a testvérem szintén látta kisgyerekként vagyis csak elkezdte, aztán közölte ő ezt nem és azóta se rajong értük. Ő fiú.


Szóval passz, hogy te hogy futottál bele sok horrorkedvelő lányba :)

2021. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő szereti a horrort. Pl. kolléganőim többsége utálja.
2021. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
És minden férfi szereti az akció filmeket? Ne általánosítsunk. Én pl inkább nézek egy drámát mint valami akciót. A nőkre sem mondhatjuk, hogy szeretik a horrort, sokaf ismerek aki ki sem állhatja őket (pl az összes eddigi barátnőm)
2021. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

A kérdésben nem szerepelt, hogy minden lány szereti.

A kérdésben az volt, hogy "Miért szeretik a lányok a horrorfilmeket." . Értő olvasással kell kezelni, nem hiperérzékeny, kötekedő jelleggel. Tehát Azok, akik lányok, és Azok, akik szeretik, Azok miért?


A soviniszta kötekedőket jelentettem.

2021. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne szeretnék? Vagy miért lenne férfiasabb műfaj a horror? Én nő létemre szeretem őket, ha van normális történetük. A gagyi sztorit viszont semmilyen más filmnél nem bírom, legyen az vígjáték, akció, romantikus, vagy akár horror. Nem hiszem, hogy túl sok köze lenne ennek az emberek neméhez.
2021. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Úgy néz ki a hiszti és az túlérzékenység többet ér, mint a valóság.


Köszönöm a megerősítést!

2021. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én lány vagyok, és szeretem őket de nincs különösebb oka hogy miért, csak az izgalom miatt

Viszont kb ugyanannyi lányt ismerek aki szereti mint fiút, és sztem ugyanazért szeretik ők is, nem hinném hogy van bármi különbség

2021. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!