Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wandavisiont lehet úgy...

A Wandavisiont lehet úgy nézni, hogy az utóbbi években készült Marvel-filmekből egyet sem láttam?

Figyelt kérdés

Amiket láttam a Marvel-filmek közül: Hihetetlen Hulk, Vasember 1, Amerika kapitány 1, Thor 1, Pókember 1, Bosszúállók 1-2.

Nekikezdhetek így, vagy meg kellene hozzá nézni valamit? Szükséges előismeret?



2021. jan. 29. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekikezdhetsz, nem tíltja semmi. Az már más kérdés, hogy egy kukkot sem fogsz érteni.

Én a helyedben azt csinálnám, hogy amíg kijön az összes rész a sorozatból (5 hét múlva lesz az utolsó)

addig bepótolnám az eddigi filmeket. Majd utána egyben megnézni az egész sorozatot.

Aztán ha érdekel akkor már simán nekiállhatsz a Falcon & the Winter Soldiernek, mert tisztában leszel a történésekkel. (A WandaVision utolsó része után 1 héttel kezd.)

2021. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vajon mi lehetett az a komment, ami törölve lett, még mielőtt én láthattam volna? Kicsit durva, hogy már egy ilyen egyszerű kérdésnél is születnek törlést érdemlő válaszok.
2021. jan. 31. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak annyit írt, hogy tolvaj vagy, mivel itthon nem lehet megnézni legálisan a Wandavisiont!
2021. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Evvel mellétrafált, mivelhogy külföldön élek, olyan országban, ahol már több, mint 1 éve van Disney+. De persze nem ott nézném. :)
2021. jan. 31. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúállók 3at szerintem megnézhetnéd
2021. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúállók 3-4et mindenképp meg kéne nézned előtte.
2021. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Marvel fun-ként teljesen egyetértek az első hozzászólóval. Nézd meg a filmeket előtte, nem fogod megbánni. Disney+-on rajta van az összes film, kivéve a Spider-man 1-2, de az annyira nem is fontos.
2021. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Marvel-fan
2021. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!