Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta ezeket a sorozatokat...

Aki látta ezeket a sorozatokat, eltudná mondani h érdemes e megnézni őket, és miről szólnak?

Figyelt kérdés

ezekről lenne szó

-a nagy pénz rablás

-you

-lost

-friends

-the soiety

-ki""szott ilág vége

-árnyvadászok



2021. jan. 31. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy pénzrablást és a Lostot mindenképp tudom ajánlani. Illetve vállalom, hogy le leszek pontozva, de nem szeretném leírni, hogy miről szólnak. Egy az, hogy rövid tartalmat találsz wikipedia/port oldalakon, illetve máshol is, spoilerezni pedig semmiképp sem szeretném, úgy elvész az értelme/varázsa szerintem.

Ha bármit is számít egy vadidegen véleménye, akkor nézd meg mindenképp a Lostot illetve A Nagy pénzrablást is.

2021. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valaki le tudja írni hogy miről szól a lost leborulok előtte mert a kedvenc sorozatom de én magam nem tudnám megtenni 😂

A you ban a srác egy stalker és mindig kiválaszt magának egy csajt akit követ, míg nem egy olyan csajt választ ki aki olyan mint ő.

A friends az sticom összejönnek, szakítanak, vicces sorozat.

Az árnyvadászokban meg warlcokok vámpírok vannak az nekem annyira nem jött be maga a cast miatt

2021. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! 1es! minden képpen megnézem őket ha ennyire jók!
2021. jan. 31. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez ilyen saját vélemény lesz, szóval beválalok lepontozást:

A nagy pénzrablás: Egy iszonyat jó sorozat, jó tempóval, fordulatos és egy percre sem unalmas, de érdemes eredeti szinkronnal nézni. (La putta madre)

You: Ha egy nem mindenappi Love storyra (???) vágysz, ahol nincs egyetlen pozitív főhös sem akkor neked való, bár nekem nem tetszett.

Lost: Egy marha jó sorozat, tele rejtéllyel, de a vége az harmatgyenge lett

freinds: Egy aranyos, kedves és viccces sitcom, az összes karaktere szerethető. Ajánlom.

The soecity: Na ezt még nem kezdtem el, szóval nem tudok véleményt mondani.

Kib@$2ott világvége: Én imádtam. Ez is egy nem mindanpi love story, a világ valósághű és olyan problémákat is felvet, amiket egy átlagos "elszökős" movie vagy sorozat nem mutat be (pl, hogy a csajnak nincs tamponra pénze, vagy elmegy bugyit lopni). Nagyon jó kis sorozat, kb mint 2 film hosszúságú.

Ányvadászok: Na ez valami rettenet. Nincs is befejezve (biztos nem azért mert annyira rossz lett, hogy senki nem nézte). Már az első részben elkezdtem sajnálni a rosszakat, mert a főhőseink kimennek gyilkolászni engedély nélkül, majd elrabolják egymást a lakásaikból MERT AZ ROMCSI!!! ez halál komoly. Minden annak van alárendelve, hogy melyik karakter melyikkel fog összejönni, de még ezt is szarul csinálja. Megjelennek véletlen helyeken, meg eltünedeznek helyekről, az akció béna, akkor tart 3mp-nél tovább ha egy szereplő sem fog meghalni. A színészek is valami borzalmasak.... Nem tudom a könyvek mienek, de ezt az első évad után nem tudtam folytatni, pedig ritkán kaszálok sorozatokat

2021. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A shadow huntersből nagyon sokan szeretik a főszereplő csajt, A Katherine McNamara-t. Én őt az Arrowból ismertem meg, ahol marha jól játszott. Persze, nem illet rá a szerep, de sokkal többet kihozott belőle, mint gondolni tudtam. Látszik a csajon, hogy keményen eddz, de nagyon kis vékonyka. Még instán is elkezdtem követni, és megnéztem más szerepeit. Nem tudom, hogy hozta össze, de mindenhol mássol remekül játszott, de ez a Shadow Hunters főszerepe valami eszméletlen rossz volt.
2021. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-a nagy pénz rablás

Nem spoiler, hogy egy pénzrablást terveznek hosszú ideig és ehhez olyan emberek kellenek, akiknek nincs veszteni valójuk. Az egész rablást egy eszmerendszer köré építik, miszerint nép szemében akarnak hősök lenni úgy, hogy ők áldozatok nélkül nem a nép pénzét rabolják ki és mégis nagyot kaszálnak. Ez az eszmerendszer és a pontos tervezés eredménye a felkészültség, ami a sorozat során sokszor meglepő. A karakterek nem csak a nép szemében vannak pozitívan beállítva, hanem a nézők szemében is, így könnyű velük azonosulni. Karakterfejlődés folyamatos és a dráma megélhető.

Izgalmas, mozgalmas, kissé filozofikus.

14 éven aluliaknak nem ajánlom. 60+osok is élvezni tudják.

Értékelés: Tíz kinyomtatott 50 eurós bankjegy a tízből.



-friends

Sit-com alapjaként is emlegetik. Alá vágott röhögés jelzi, ha vicceset akartak mutatni (ami sokakat idegesít, másoknak extra örömforrás, hogy a sorozattal együtt röhöghet). Aki a könnyed, viccelődést, marháskodást keresi, annak bejön. Aki életszerű helyzeteket, gondolatokat és komolyságot keres, annak ezt nézni viszkető érzés.

Amiben profi, hogy a színvonal folyamatos az összes évadban. Az írók és a színészek is 100%ot hoznak folyamatosan.

Keveseknek ajánlom. DE! Könnyű eldönteni, hogy neked való-e. Elég egy részt megnézni bármelyik évadból és azt a színvonalat kapod egész végig. és tetszik neki, az nézze.

Ami biztos, hogy ebből a sorozatból számtalan sok popreferencia született és minden helyzetre van egy-egy jelenet, amiből lehet hozni egy félmondatot, amitől viccesebb lesz az élet.

Értékelés: Nyolc sodós-lekváros-hús a tízből.



-ki""szott ilág vége

Egy tini divat-pszichopata találkozik egy tini szociopatával és eldöntik, hogy semmi veszíteni valójuk. Romantikusan felégetnek minden hidat maguk mögött. Két tanítvány egymás mestere lesz. Lázadnak, rombolnak, sajnáltatják magukat és a végére már majdnem megedződnek. Jellemfejlődés minimális. A tinik világból merített vágyakat elb""szottul mutatja meg.

16 éven aluliaknak nem, vagy csak felnőtt gondolkodásúakkal átbeszélve ajánlom. Nagyon más a történet, ha felnőtt fejjel tudsz gondolkodni és legalább egy könyvet elolvastál már Jungtól, vagy Jungról.

Sok hibája van a filmnek. Például az, hogy a pszichopatának nincs lelkiismerete és ezért tud tisztán gondolkodni, amikor más esztelenül.

Thriller és dráma.

Értékelés: Hat szándékosan idióta helyre rejtett gyilkos fegyver a tízből.

2021. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnám miről szól a Lost akkor bizony olyan spoilert mondanék ami után megse nézned vagy már nem lenne jó. Olyan csattanó van benne, hogy az ....
2021. febr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lost érdekes,bár a közepefele kicsit unalmasnak találtam, de aztán izgi lett, bár a végefele van 1-2 homályos rész vagy csak dolgok amiket másképp is lehetett volna csinálni.
2021. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#kérdező vagyok másik profillal

-nagy pénz rablás; most nézem nag,on tetszik, baromi jó

-YOU; ez is nagyon tetszett, bár mondjuk a 2.évadot le lehetett vona zárni tök jól erre a pasi SPOILER:(elkezdi a végén nézegetni a szomszéd csajt holott most lesz apuka..)

SPOILER VÉGE

-the society; hát számomra elég unalmas volt és kb a felét átpörgettem. A vége pedig egyáltalán nem világos és mivel kaszát kapott ezért már nem jövök rá h mi történt

-ki***ott világ vége; tetszett. Elöszőr nem jött be aztán tovább néztem és ajánlom.

A lost, és friends még hátra van.

2021. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!