Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki az Isztambuli...

Nézi valaki az Isztambuli menyasszonyt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem,nekem nagyon tetszik.
2021. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézem, azaz inkább hallgatom, mert nézni elég lassú és unalmas lenne. Szóval mindig csinálok közben valamit, és ha történik valami a szépen nézés helyett, akkor figyelem.

Érdekes a történet, főleg ha tényleg megtörtént.

Az is érdekes, hogy nem nagyon néznek ki töröknek a szereplők, főleg a nők. Nem is beszélve az öltözködésükről, a miniszoknyákról.


És ha jól értem, a főférfi akkor festette a haját? Hogy most, hogy ősz lett, azt mondta, hogy nem járt fodrászhoz.


Csinálhatnánk mi is ilyen sorozatokat, iszlám propaganda nélkül.

2021. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. Nekem az első pillanattól kezdve úgy jött le, hogy festi.

Amúgy jah, ezt még mi is megcsinálhatnánk. Igazán nem kell nagy költségvetés rá, és milyen izgalmas (amikor nem csak szépen néznek:D)

2021. febr. 27. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is tetszik:) megszerettem a szereplőket is. Szerintem is sok a holtidő:D vacsizni szoktam miközben nézem:D

Az elején nekem fura volt Faruk haja, túl fekete és látszott nekem, hogy festett. Szerintem így sokkal jobban néz ki, mérföldekkel. Úgy nekem nem tetszett.

2021. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom ezt a sorozatot. Nagyon megfogott a történet (annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy telenovella rajongó). A színészi játék is zseniális, rengeteg profi színésszel.
2021. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!