Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel fanok! Lefortítaná ezt...

Marvel fanok! Lefortítaná ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a véleményetek erről?



2021. febr. 4. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arról van szó hogy Wandanak milyen erős sokoviai akcentusa volt az Ultron korában ami most a

Wandavisionban már nem hallható és hogy Natasha tanította meg elrejteni az akcentusát mikor bekerült a bosszúállók közé hogy így jobban el tud vegyülni. Szerintem tök reális egyébként, nekem fel se tűnt :D

2021. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már több interjúban megerősítették, hogy Wanda akcentusa azért "tűnt el", mert Natasha képezte ki, szóval ez már tény.


Egyébként a WandaVision harmadik részében, amikor Pietro-ról beszél, ott visszatér az akcentusa, valószínűleg pont azért, mert a bátyja és az ő emléke Sokovia-hoz köti. Utána sokovia-i akcentussal énekel a gyerekeinek is, de alapvetően már nincs akcentusa.

2021. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Valami elrejtett akcentusról beszélt Vandáról, de nem tudom teljesen. Bocsi :(
2021. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Natasha már rég halott OMG...
2021. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!