Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Jurassic filmekb...

Agnarr kérdése:

Szerintetek a Jurassic filmekben miért nem kapott az első rész óta semmi szerepet a Dilophosaurus (ami megölte Nedry-t)? Ti szívesen látnátok a következőben?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a leglátványosabb, de a Procompsognathusok és a Raptorok mellett ez a faj a leghorrorisztikusabb.

2021. febr. 4. 17:25
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem érdekel
21 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
A nem érdekel részt csak azért fűztem hozzá, mert kíváncsi voltam, hogy válaszolnak-e a kérdésre olyanok, akiket igazából nem is érdekel, hogy miben tesznek véleményt. NEM CSALÓDTAM.
2021. febr. 4. 18:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy grandiózus Giganotosaurus vs Spinosaurus vs T Rex csatát néznék meg inkább.
2021. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem, mert a modern szörnyes film trendeket akarja követni a jw. Ott meg nagy, üvöltözőm, értelmetlenül viselkedő szörnyeket kell mutogatni.


Én akkor látnám szívesen, ha végre egy valósabb vagy legalább regényhez hű dilophosaurust szerepeltetnétek. Komolyan, a regény legijesztőbb részét a filmben olyan butasággá redukálták le. Nem értem, hogy a dilophosaurusból miért csinálták törpét és miért rakták rá azt a gyíkgallért. A valódi dilophosaurus sokkal ijesztőbb is lehetne.

https://www.youtube.com/watch?v=y7jSOp2mr2s


De már JP fanartokon is láttam sokkal királyabb dilophosaurusokat, mint a galléros törpe.

https://www.youtube.com/watch?v=MyyHEVmn8bE

Szóval nekem a jp filmes dilo nem annyira hiányzik. Viszont egy sötétebb, horrorisztikus jelenetben megnézném egy másik verzióját. Csak ne olyan értelmetlen legyen, mint az indoraptoros-kislányos jelenet.


Szerintem sajnos maradnak az akció jeleneteknél. A forgatási hírek alapján ez lesz túlsúlyban, pedig az jw világnak jobban állna a scifi-horror. A compik is vesztettek a varázsukból sajna. Utoljára a lost world-ben öltek meg valakit, azóta csak cukin ugrabugrálnak. Pedig a krétakori tábor alapján toxikus a harapásuk, kár, hogy soha nem használják. :(

2021. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
A Jurassic park-ot ismerem, de ez nem ugrik be.
2021. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Látod kérdező, ezért.
2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem csak a krétakori tábor alapján. Én olvastam a regényt, és már ott is leírták a mérgüket. Egyébként félig-meddig egyet értek veled, 3-as. Szerintem is az őslénypark varázs addig volt igazán önmaga, amíg Crichton műveiből táplálkozott. Legalább is addig volt igazán horror, tudományos fantasztikum és kaland egyben. A 3. részben még többé kevésbé vissza tudták ezt adni, de az utóbbi 2 már csak fantasztikum és kaland, igazán borzongva rettegni már nem tudtam rajtuk. Persze az epikus szaurusz viadalokkal nekem sincs bajom.

Én azt olvastam, hogy a dilo-t azért csinálták ilyen törpére, hogy beférjen az anyósülésre, szóval csak ennek a jelenetnek a kedvéért, a gallért meg azért rakták rá, mert féltek, hogy összekeverjük a raptorral.

Remélem, hogy a következőbe belerakják, azt meg főleg remélem, hogy nem fogják elszúrni a filmet, mert elvileg ezt valami nagy zárásnak tervezik.

2021. febr. 4. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nagy zárásnak tervezik.


Ezt Trevorrow mondta. Ha nem akarsz/akarunk csalódni, akkor nem ebből indulunk ki.


Szerintem neki nagy terve volt, hogy a dinoszauruszokat az emberek közé terelje és ezért nyilatkozik így róla. Ízelítőt már kaptunk is róla ugye a rövidfilmben.


Nem azt mondom, hogy negatívan állok hozzá, mert engem a Jurassic Park megvett kilóra gyerekkoromban és azóta töretlen a rajongásom iránta, de nem gondolnám, hogy sokkal többet fog adni a 3. JW film, mint az előző kettő.


Annak kifejezetten örülök, hogy nem lesznek hibridek már benne.


Én kíváncsian várom, de nem Trevorrowból indulok ki az biztos. :D Hátha kapunk majd egy bíztató előzetest, ami nem spoilerez le mindent.

2021. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és valahol azt írták, hogy a dilo azért volt ilyen kicsi, mert a filmben egy fiatal példány szerepelt.
2021. febr. 5. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 válaszolóval egyetértek a Dilophoszaurusz jóval nagyobb volt a valóságban, másrészt ebben a filmben nagyrészt a raptor meg a T-Rex kap szerepet és a többi dínó csak mellékletes pl a Apatosaurus
2021. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!