Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Midsommar című...

Aki látta a Midsommar című filmet, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Borzaszto...
2021. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, milyen elvárásokkal állsz neki. Egyszer meg lehetett nézni, bár én utánaolvastam, mielőtt nekikezdtem. Ha csak egy izgalmas horrorra vágysz, akkor inkább mellőzd.
2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassú, ember közeli, könnyű vele azonosulni. Igazán szépen van fotózva és nagyon érdekes kultúrát mutat be. És egyáltalán nem borzalmas, hanem borzasztó, azaz borzongást keltő. Igazán rémisztő jelenet is van benne. Határozottan 🔞+!

A pszichológiája nagyon érdekes. A színészek jól játszanak. A történet érthetően romantikus és félelmetes egyszerre.

2021. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen kultura...
2021. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy film. A film nem valóság.
2021. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
(mondjuk ezt kb 9-12 éves kor között realizálja a legtöbb ember)
2021. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hatásvadász, öncélú, minimális időt fektet arra, amiről elvileg szól. Több helyen is röhejessé válik és értelmetlen cselekedetek sorozata van benne.


Hiába a jó vágás, a jó színészi játék és a látváy/operatőri munka.

Így csak egy művészieskedő, tartalmatlan szemfényvesztés az egész. Tipikusan az a film, amit, ha szeret valaki, akkor ezáltal mások fölé helyezi/helyeztheti magát, hogy intelligensnek kell lenni, hogy értsd, ha nem tetszett, akkor buta vagy...


Persze nem kell velem egyetérteni, de ez számomra nagyon gyenge volt.

2022. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legnagyobb filmélménye - egyszerűen zseniális!


A kérdéses film tökéletesen bemutatja a vallási vezetők aljas módszereit, és az emberek lealacsonyítását a birkák szintjére.

2023. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!