Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket is lenyűgöz Gálvölgyi...

Titeket is lenyűgöz Gálvölgyi színészi játéka a Keresztanyu c. sorozatban?

Figyelt kérdés
Én szinte csak miatta nézem. Jókat nevetek mindig rajta. Örülök, hogy újra tv-ben szerepel. Ti hogy vagytok vele?

2021. febr. 8. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Lenyűgözően pocsék ripacs benne. A Gálvölgyi-show legalább deklaráltan ilyen kicsit ripacs poénkodásról szólt, ebben a sorozatban viszont ez borzasztóan gáz.

Ha minőségi színészi játékot szeretnél látni a sorozatban (ráadásul úgy, hogy nincs kicsit túljátszva, mint Szacsvay László, Janicsek Péter vagy Magyar Attila csinálja, vagy nem unalmas a karakter, mint Ullmann Mónikáé), akkor Józan Lászlót, Mihályfi Balázst és Gonda Katát érdemes figyelni.

Illetve számomra Nagy Feró és Ganxsta Zolee alakítása meglepően jó és hiteles, sokkal gyengébbe vártam tőlük, főleg az előbbitől.

2021. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen elfogadom a véleményed, de szerintem egy kicsit erősen fogalmaztál. Legkevésbé sem lehet ripacsnak nevezni, egy humoros sorozatban szerintem megengedett egy kis viccelődés (a mimikára és a gesztikulálásra gondolok). Nekem nagyon tetszik a színészi játéka, nagyon illik ehhez a sorozathoz. Remélem még sokáig láthatjuk a tv-ben, sajnos kimaradt 1-2 évtized, hogy nem láthattuk.
2021. febr. 9. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap beszéltünk erről baráti társasággal és nekünk is Döglégy úr jött át a legjobban.


Gálvölgyi hát nem rossz azért, de átlag közepe alja.


Igor-t játszó ürge tud meglepni, mert néha egész jól játszik, néha még kevésbé. Szeritnem belőle még lehet komolyabb valaki.

2021. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem meg úgy ahogy van, bejön az egész. :D
2021. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elistvan ***** válasza:
37%
Nekem speciel a Sárikát és Pitykét alakító színészek színészi játéka tetszik a legjobban. Szerintem Gálvölgyi mindig is ilyen volt se nem jobb, se nem rosszabb mint anno a saját műsorában, de semmiképp sem nevezném kiemelkedőnek.
2021. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! A „Találkoztam Birkaman professzorral” magánszáma köszön vissza. Abból pedig az az egy is nagyon sok volt.
2022. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!