Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a streaming...

Szerintetek a streaming szolgáltató kivégzik a mozikat?

Figyelt kérdés
Netflix, HBOMAX, Disney+ stb kifogják nyírni a mozikat idővel?

2021. febr. 9. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Most még biztosan nem de az már nem olyan biztos hogy 10 év múlva is ilyen népszerű lesz a mozi mint most. Eltudom képzelni hogy még ha nem is zárják be de kevesebb lesz és emberek se nagyon fognak járni
2021. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, ahogy a kalóz letöltések sem tudták kivégezni, pedig az még ingyen is van.
2021. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, ahogy bejött egy új médiaterület, az emberek féltek, hogy az elöző kommunikációs forma teljesen el fog tünni. De az igazság az, hogy az egyes kommunikációs formák megjelenésével többek lettünk, és nem vetettük el az elözőt. Most nem jut eszembe a görög filozófusnak a neve (ha eszembe jut jövök és leírom), de pl amikor megjelent az írásbeliség, a tanítok és filozófusok, féltek, hogy a hagyomás *mondom, te meg figyelsz* tanítást felváltja a *mondom, te meg leírod*, ami azért is ördögi mivel a diákok így elfelejtenek megjegyezni dolgokat, eltünik a beszélgetés az emberek életéből és eljön a vég. És ezt tök komolyan gondolták. A mozizás is egy ilyen kommunikációs forma, mint a rádió, írás vagy a beszéd. A streaming is. Amikor bejött egy új ilyen kommunikációs forma nem tünt el az elöző. Sosem. Lehet kevésbé lesz fontos a mozi, de sosem fog teljesen eltünni. Az emberek szeretnek moziba járni, főleg akció filmekért és a történelem azt mutatja, hogy az sem tünt el sosem. Nem hiszem, hogy tényleg vége lenne az összes mozinak. Visszaszorul majd, de eltünni nem fog.
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A népszerűségük csökkenni fog szerintem. :D Amúgy vicc de rengeteg oylan véleményt hallottam ismerősi körben hogy azért szeretnek moziba járni mert finom a nasi...
2021. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a moziélményt semmi nem tudja visszaadni. Már láttam nem egy olyan filmet, amit pl, ha nem moziban látok leköpöm a tv-t, de moziban azért a látványért megérte. Manapság sok film mozivászonra készül. Nagyban élmény. Teljesen eltűnni biztos nem fog. Esetleg korszerűbb lesz majd évtizedek múlva.
2021. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kizárt, hogy tönkretegye a mozikat a streaming. Pláne, hogy egyre több streaming szolgáltató van és talán egyre több is lesz, így aztán csak magukkal csesznek ki, mert nem fog az ember 5-10 vagy akár még többre előfizetni. Nem csak a magyarokra gondolok ezalatt, de szerintem a külföldieknek is elegük lesz ebből egy idő után.

A moziélményt meg amúgy sem adja vissza a tv-n filmezés.

2021. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tom Hanks pár hónapja tett egy nem éppen népszerű kijelentést, miszerint a mozi leáldozóban van-lásd a pandémia miatti helyzet- a jövő a streaming szolgáltatóké. Majd megemlítette példának az egyik nagy klasszikust, amit gyerekkorában a televízióban látott. Szerinte a tv-ben ugyanolyan hatással bírt a film számára, mintha nagy vásznon nézte volna. Ráadásul, a kényelmi előnyei sem elhanyagolhatok.

Szerintem ez egy átmeneti állapot, s ha minden vissza áll a régi kerékvágásba, újra fellendül ez a szórakozási forma. A moziban látott filmek valamiért mindig nagyobb hatással vannak ránk.

2021. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Én már nem megyek moziba, hangulattalan lett.

A nyolcvanas években napokat vártál ,hogy láthasd az E.T. vagy a Kék villámot. Utoljára az Én, Frankeistein címü nullát néztem a moziban,az asszonnyal. Édes kettesben az egész teremben! Igaz, csütörtök délután, de akkor is...

2021. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!