Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Steve Rogers miért ragaszkodot...

Steve Rogers miért ragaszkodott annyira Peggy Carterhez, még annak halála után is? Miért nem lépett tovább?

Figyelt kérdés

Értem én hogy maradi ember, meg azt is hogy tényleg szerette Peggyt, de könyörgöm a nő meghalt végelgyengülésben. Steve miért nem tudott még utána sem továbblépni? Miért ragaszkodott valakihez aki már nem volt többé, ahelyett hogy a jelenben keresett volna magának mást?

Ott volt pl. Natasha, tökéletes pár lettek volna, nagyon jól működött köztük a kémia, a lány láthatóan odavolt érte, viszont valamiért Nat senkinek se kellett. De ha még Natasha nem is, ott volt Sharon, Peggy unokahúga, vele is jól meglettek volna. Sőt, szerintem Marvel kapitánnyal is menő páros lehetett volna, a két kapitány. :D Carol tuti férfit faragott volna belőle.

Ehelyett Steve olyan valaki után emésztette magát aki már nem is élt. Miért?



2021. febr. 11. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Vannak az életben is mindent elsöprő szerelmek, szóval ez egy ilyen dolog. Nehéz túllépni valakin, főleg úgy, hogy mintha csak tegnap lett volna, hogy ott volt fiatalon a nővel, és jó nagy eséllyel a boldogságra, és bumm! Valaki lekapcsolta a villanyt, majd arra eszmél hogy elveszett 70 év!

Persze a dologban jócskán benne van a forgatókönyvírók keze, hiszen Steve az erkölcsiség két lábon járó katonája

2021. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudta feldolgozni,hogy nem kezdhetett vele közös életet,ott volt ez a ,,mi lett volna ha..",meg úgy érezte hűségesnek kell lennie (ez gondolom gyász utáni valami amikor nem mernek továbblépni) hanem tényleg egy pillanat alatt elveszítette,és így ez olyan,mint amikor egyik nap nevetsz a legjobb barátoddal,másik nap meg elüti egy autó.

De amúgy én is bíztam benne,meg azt hittem tovább is fog lépni,hogy mondjuk Natashaval összejön,vagy valaki mással,de lehet jobb ez így.


Amúgy Marvel kapitány nem leszbikus?:D Valami ilyet is olvastam itt xdd

2021. febr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Veszítettél már el olyan ember az életedben, aki fontos volt számodra? Szerintem ez a titok nyitja, ha valakinek halt már meg ilyen ember az életében, akkor ez a kérdés eszébe sem jut. Nagyon nehéz továbblépni, akkor is ha tudod, hogy meg kene tenned, mert nem vezet semmihez a ragaszkodás.

Nem mindenkinek sikerül ezt megtennie.

2021. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Elbaszták az utolsó részt. Steve sose rúgta volna fel Peggy múltját csak azért, hogy neki jó legyen. Így eltörölte Peggy egész családját azzal hogy ottmaradt és összejött vele. Meg már túl is lépett rajta hát pont hogy az unokahugával jött össze. Az írók nagyon elrontották, az ő jelleme nem volt ilyen önző, teljesen idegen volt tőle az utolsó rész. Szinte csak gyorsan összecsapták az ő részét hogy kiírják végleg.
2021. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy ilyen késő válaszolok, valamiért elkerülte a figyelmemet hogy jöttek válaszok erre a kérdésre. :/


A ragaszkodós dologhoz: én meg tudom érteni a fájdalmat, a gyászt, de aki nem tudja ezt egy idő után feldolgozni, az gond. Meg itt nem csupán arról volt szó, hogy azért vesztette el a szerelmét mert azt mondjuk elütötte egy autó: ők úgymond más idősíkba kerültek, Peggy leélt egy egészséges és kerek életet, és idős korában hunyt el, Steve meg ugye tudjuk vele mi lett. És főleg azért sem érthető a ragaszkodása, mert oké hogy tetszett neki Peggy, de kvázi semeddig nem jutottak, nem volt a felesége, nem voltak gyerekeik, nem jártak évekig, annyi volt hogy belezúgott, volt egy csók, majd el is veszítette... Azért ez kb. annyi mint egy kamasz szerelem, az ilyenen illene sok év után túllépni, főleg ha az illető öreg és utána meghalt, míg a jelenben vannak kvázi potenciális jelöltek akikkel megvan a vonzalom. Nat és Sharon is ilyen volt, mindkettejükkel jól kijött, volt csókolózás is, nem is értettem (mondjuk és Sharonnal semmi kémiát nem éreztem, Natashával viszont nagyon összeillettek volna, nem értettem őt az írók miért Brucehoz erőltették hozzá akivel kvázi semmi közük nem volt egymáshoz azon túl hogy mindketten Avengerek...).

Az utolsó rész elrontásával is egyetértek, ott sok minden el lett rontva, sőt... Nekem ez az egész időutazósdi nem tetszik, túlbonyolítja és hiteltelenné, súlytalanná teszi a dolgokat sok tekintetben. De az egy másik kérdés témaköre.

#2 ja tényleg, elfelejtettem hogy Marvel kapitány leszbi, igazad van, jogos, hirtelen csak annyi volt meg hogy a két kapitány összeillene, meg hogy erős pasi erős csaj, de igazad van őt kihúzhatjuk, mert a lányokat szereti. Akkor neki legyen Nebula, az egy érdekes kombináció lenne. :D

De Steve-re visszatérve, én nem értettem és valahol nagyon sajnáltam az ő fölösleges ragaszkodását. Sokkal boldogabb lehett volna mint mondtam Nattel, és akkor mindketten boldogok lehettek volna. Így meg volt két törött ember (oké, több is, elég sok nagy vesztes volt a hősök között) akik végig szinte egymás oldalán voltak, és elszalasztották a boldogság esélyét. Nat meg meghalt úgy hogy talán sosem volt boldog, gratulálok... 😢

2021. febr. 28. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:

#5os a marvel multiverzban ha valaki visszamegy az időben, új idosokot nyit, ami az eddigiektől független. Mintha két Peggy lett volna. Steve semmit nem rontott el...

És kérdező, mi az, j Nat senkinek se kellett? Brucecal is voltak együtt, de egyszerűen, ő nem az a típus. Borzasztó dolgokat kellett megelnie, így nehezen kötődött emberekhez.

2023. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!