Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol jelennek meg az új filmek,...

Hol jelennek meg az új filmek, ha zárva vannak a mozik?

Figyelt kérdés
Láttam egy film előzetest, ami elvileg 1 hét múlva mutatják be itthon és nagyon érdekel, viszont mivel a mozik zárva vannak, hol lehet vajon megnézni? A film címe egyébként az, hogy Senki.

2021. febr. 11. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
főleg streaming szolgáltatókon. De lehet videótékák, VOD-t is
2021. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem keress rá a neten. Az a legegyszerűbb
2021. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Sehol. A stúdiók a végtelenségig húzzák és semmit nem mutatnak be nehogy 13 centet bukjanak az ezermilliárd dolláros hasznukból.

A Wonder Woman 1984-et még csak 240 éve várjuk hogy megjelenjen.

2021. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen hektikus a helyzet. Vannak olyan filmek amiket streaming szolgáltatásokban lehet megtekinteni és vannak olyan amiket elhalasztanak az újranyitásig. Én azt mondom nyomást kell gyakorolni és minél előbb nyitni. Aztán mehet moziba minden visszatartott film.
2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk, ha lenne egy online felulet, ahol egy mozijegy araert otthon, kenyelmesen meglehetne nezni a filmeket, az tok jo lenne.

En nem bannam kifizetni erte a penzt.

Egy csomo helyen latok olyat, hogy regebbi filmeket lehet megnezni vagy letolteni penzert. Pl you tube-on is. Akkor ugyan ezt mozifilmekkel miert nem lehet megtenni?

2021. febr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt én is élném, ha pl a CinemaCity ezt megvalósítaná, bár szerintem sokan visszaélnének ezzel, felvennék videóra és menne fel nCorera, bár szerintem ez még így is sokkal jobb lenne, mint most, hogy semmi filmet nem adnak ki
2021. febr. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!