Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereplő híres, akibe bele...

Szereplő híres, akibe bele szeret pedig nem és ebből összejön egy romantikus film/sorozat ismertek?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Anime, manga, film, sorozat. Mindegy csak a koncepcio egyezzen. Egy fiu aki hires, bele szeret egy falusi hirnéztelen lányba. Ennyi amit keresek. Randiztam egy sztárral-hasonlatot keresek.

2021. febr. 13. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Mi?😂😂😂 akibe bele szeret pedig nem mivan?

Figyi, én tényleg segítenék de rohadtul nem tudtam értelmezni a kérdést

2021. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Volt benne egy pár elírás, Egyes, de elég hülye lehetsz szövegértésből, ha nem sikerült értelmezned a tartalmát.


A kérdezőnek:

Ami magamtól eszembe jutott, az a Rocksztárt kaptam karácsonyra c. könyv, de más nem nagyon ugrik be.


Ha K-drama is jó, találtam egy listát, ahol ilyesmi sztorikat gyűjtöttek össze (bár a cím alapján nincs szétszedve, hogy a nő vagy a férfi a híres a párban):

[link]

2021. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!