Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel fanok! Én vagyok az...

Marvel fanok! Én vagyok az egyetlen akiben meghalt valami a bosszúállók 4 után?

Figyelt kérdés

Amikor a végjátékot láttam szószerint hónapok kellettek h feldolgozzam Nat és Tony halálát. (Kedvenc karaktereim voltak)

Arra lennék kíváncsi h rajtam kívül van e még valaki akinek a Marvel filmek sokkal többet jelentenek filmeknél.

A film nézése után valami meghalt bennem ami azóta is halott.

Szóval mit gondoltok?



2021. febr. 13. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha csinálnának egy új Bosszúállók filmet,abból nekem hiányoznának,igen.De mivel valószínűleg ilyen nem lesz,így nem.
2021. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tervben van egy bosszúállók 5 , de csak az 5.fázisra ami alsó hangon 3 év..
2021. febr. 13. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
2.:Ennek viszont örülök.Köszi az infót! :)
2021. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden jó érzésű emberben meghalt valami akkor.
2021. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Én marvel fan vagyok, de bennem már az első Vasember filmnél meghalt valami, mert köze se volt az eredeti képregényhez!
2021. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Ezért jó képregényeket olvasni. 70 évnyi történet, ahol még élnek a karakterek.

Egyébként egyikük halála se hatott meg annyira, sose voltak a kedvenceim. Tagadhatatlanul szomorúak voltak, de számomra voltak meghatóbb jelenetek.

2021. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
De nem haltak meg! Egyik karaktert sem írják ki, visszatérnek! Pont ezért nevetséges az egész! Mint ahogy a képregényekben is. a 70-es évek óta számtalanszor meghalt már mindegyik karaker, aztán mind visszatért!
2021. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az h fekete özvegyről 20 év múlva kijön egy film és abban régi jelenetek közül benne lesz egy olyan amiben vasember is rajta van, az sajna nem vissza térés .....
2021. febr. 14. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak benned. Bennem is valami meghalt a film miatt. Lassan már 2 éve kijött, de még mindig nem léptem túl:/
2021. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam még mindig feldolgozni. Natasha orok kedvenc, bármely marvel karakter közül. Az első megjelenése (2010) óta csak olyan marvelt voltam hajlandó nézni, amiben szerepelt, és ez mai sem változott. Felnezek rá, mindenkinél jobban tisztelem. Nekem nem is kell, h a filmet lássam, a nélkül is, ha eszembe jut a jelenet, elszórt a torkom, és mely szomorúság lesz rajtam úrrá.


Én Tonyt annyira nem kedvelem, és mérges voltam rá, amiért igazából a folm végén, inkább ő róla emlékeztek meg,Natrol beteg alig esett szó. Tudom, ez nem miatta van, de nekem könnyebb volt úgy felfogni.

2023. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!