Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem csajos, romanti...

Tudnátok nekem csajos, romantikus-vígjáték sorozatokat írni?

Figyelt kérdés
Lehet benne akció is, vagy vmi amiért izgulhatok, nem muszáj az egésznek romantikusnak lennie. Most hirtelen a PLL, a kínos és a carrie naplója jutott eszembe de rengeteget láttam már. Ugyhogy ha tudtok minél többet írjatok én pedig mazsolázok belőle:)

2021. febr. 13. 18:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem a Gossip Girl-t, a Riverdale-t, A PLL most nézem és imádom. A Teenwolf-ot is elkezdtem és az is nagyon jó. Ezek a személyes kedvenceim (:
2021. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Alexa and Katie

To all the boys I've loved before

Miután

A csókfülke

Jane the virgin

2021. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A PLL-t én is nagyon szeretem, a Riverdale ehhez hasonló, de gagyibb. A PLL - Perfekcionistákat is nézd meg, bár csak 10 rész, pici esély van arra, hogy folytatják még.
2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
gilmore girls-t nagyon ajánlom. sok az évada, de nekem mindenesetre nagyon a kedvencem. nem is új, vicces, és a romantikus részek is tetszeni fognak. netflixen megtalálod.
2021. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!