Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nagy pénzrablás 5 èvadja...

A nagy pénzrablás 5 èvadja mikor jelenik meg?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy áprilisban ez igaz??

Vagy egyáltalán lesz 5 évadja??



2021. febr. 14. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz. Én is úgy tudom, hogy valamikor tavasszal jelenik meg.
2021. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A google csodákra képes...

Nem nagyon értem ezeket a kérdéseket. Hamarabb meg lehet találni ezelet mint ide kiirjátok a kérdést.

2021. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Noss első válaszoló nagyon szépen köszönöm a válaszod! Második válaszoló teljesen jogos a válaszod, de sajnos nem nagyon tudok angolul… ( bár mostmár tanulgatok (; ) magyar oldalt pedig nem nagyon találtam, de ha esetleg tudsz ajánlani olyan magyar oldalt ami megosztja hogy kb mikor jelenik meg azt nagyon megköszönném. ( és ha nem tetszenek ezek a kérdések, akkor nem kell rá még azzal időt szánni hogy válaszolsz is )
2021. febr. 14. 14:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj és plusz nem egy oldalt olvastam a témával kapcsolatban, és valahol ezt írták, valahol azt. Tehát már olvastam olyat hogy már tavasszal meg jelenik de olvastam olyat is hogy majd csak ősszel. És szerintem ez az oldal arra lett kitalálva hogy kérdést tegyünk fel. :)
2021. febr. 14. 14:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze mielőtt belém kötsz azok az oldalak amiket olvastam nm magyar nyelvűek voltak
2021. febr. 14. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyarul is vannak infók :)

[link]

2021. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 16. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! A ne foglalkozz a 2essel. Kb 20 olyan kérdést lattam ami alá pont ugyan ezt írta alá mert nem tud mit kezdeni az életével
2021. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mostmár ez a cikk aktuálisabb..Ugyanaz az oldal, mint amit a 6-os linkelt, de egy újabb cikk, miszerint legjobb esetben csak ősszel lesz 5. évad sajnos :((
2021. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valami csúszik idén, azt igazán meg lehet érteni.
2021. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!