Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés
Egy nőt vizsgáltak talán aids einmer kórra. Aztán mindent vágott, de a férjét nem ismerte fel. Majd amikor lát egy olyat a neten, hogy az arc transzplantáció után marad egy halvány csík a fejen megvizsgálja a férjét, de nem talál rajta. Majd a tökör előtt állva rájön, hogy neki van ilyen és más arcot visel mint amivel született. Ezután menekülni kezd...

2021. febr. 14. 15:42
 1/7 anonim válasza:
29%
Mi az a tökör?
2021. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Jó nagy badarság amit ide írtál 😀 ha pedig a film is ilyen, akkor az is baromság 😀
2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A bőr, amelyben élek (?)

Abban az orvos átoperálja a férfit, aki megölte a feleségét (?), a feleségévé.

[link]

2021. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a poén hogy szerintem én láttam ezt a filmet, de most csak tippelni tudnék. Talán a Farkasok birodalma c. francia thriller?
2021. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aids einmer? Mármint Alzheimer?
2021. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Farkasok birodalma
2021. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es és 6-os Azaz!

Köszönöm szépen! Már rég kerestem. Aztán angol szavakat használtam de semmi nem jött be valószínűleg, mert francia.

3-asnak is köszi a tippet! :)

2021. febr. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!