Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hányadik rész ez a star wars...

Hányadik rész ez a star wars klónok háborújában?

Figyelt kérdés

Az egyik olyan (arra emlékszem) hogy Anakin közli valamikor Ahsokának hogy erre a küldetésre ő nem jön el.Ahsoka beszél is erről plo kon jedinek aki közben szerel.Kicsit Ahsoka és Anakin össze is vesznek hogy Anakin nem haggya Ahsokának az életét kockáztatni.Még arra emlékszem hogy itt már ahsokának 2 fénykardja volt.


A másik olyan amiről ennyire sem emlékszem hogy rex és azt hiszem ahsoka ott is ott volt egy hajón amit megtámadtak befújtak valamilyen füstöt és mérgezést kaptak.Legalább is úgy emlékszem Ahsoka.A végén mikor viszik el hordágyon Anakin és Mace Windu is feltűnik.Talán a mérdezés alatt nem volt ott Anakin.


Tudjátok esetleg melyikek voltak?



2021. febr. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első amit mondtál abban Tarkin esetleg nincs benne? Az szerintem a 3.18- Az erőd (The Citadel) Szerintem az pont így kezdődik. Plo valamit mond Ahsokanak ami miatt felszökik a hajóra és így ő is ott lesz a küldetésen
2021. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De!

Köszönöm már meg is találtam és elkezdtem nézni!

2021. febr. 17. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A második a kék árny vírus szerintem, első évad 17-18. része szólt erről.
2021. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. febr. 17. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!