Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt nem értettem a Zöld Íjászban?

Ezt nem értettem a Zöld Íjászban?

Figyelt kérdés
Nem értettem amikor Digg vette át az Íjász szerepét azzal az indokkal, hogy Oliver ne sodorja veszélybe a szeretteit. Ha Digg az Íjász, ő nem veszélyezteti a családját? Mondjuk a frissen született kisfiát? Ennek mi értelme volt?

2021. febr. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Semmi. xd

Láttam a sorozatot és szerettem is ,de nem ez az egyetlen ilyen dolog benne.

Én nem értem, hogy az emberek miétt várnak a mai napig értelmes történetet szuperhősös sorozatoknál, de még a Marvel filmekben is vannak ilyen logikai hibák. Ezeket el kell fogadni, és nem gondolkodni ezeken, mert ha meglátjuk ezeket, elkezdjük nem élvezni. Ha meg zavarnak ezek (ahogy engem) akkor nem nézzed ezeket. Még megnéztem a végtelen krízist, és azóta semmilyen szuperhősös produktumot nem nézek, beke untam.

2021. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is már csak a Flasht nézem, pedig ezt sem érdemes. Dehát valami guilty pleasure kell az embernek :D
2021. febr. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!