Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a mese?

Melyik ez a mese?

Figyelt kérdés
Nem emlékszek sokra belőle, még kicsi voltam mikor láttam, úgy 2006 környékén talán, de lehet előbbi a film. Egy fekete-fehér macskáról szól, aki átmegy a tükrön. Nem tudom, hogy ez az alapja a sorozatnak, és minden epizód más-e, vagy egy film volt, de ebben a részben miután átment, egy baseball meccsen lévő kisfiú volt benne, akinek segítenie kellett. Rajzolt volt az egész. Talán Félixnek hívták a macskát, de nem vagyok benne biztos.

2021. febr. 18. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Baby Felix-re gondolsz?


Én nem ismerem, de beírtam angolul a gugliba, hogy cica átmegy a tükrön és segít egy baseball-os fiúnak és ezt dobta ki :D (ez csak kis segítség, hogy legközelebb egyedül is megtaláld amit keresel, sokszor elég, ha csak beírod a szavakat ami eszedbe jut a filmről, meséről :) )

2021. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, köszönöm ^^


már mindenhogy próbáltam keresni, de csak macskás gif-eket adott ki a google nekem, amit értékelek, de nem azt kerestem :D

2021. febr. 19. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!