Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha ez lenne a MARVEL következő...

Ha ez lenne a MARVEL következő történet szálja, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Amit itt majd leírok az 100% ban én találtam ki és egyes dolgok nem túl megvalósithatók de mondom.

A bosszúállókoz csatlakozik egy lány akit hívjunk most Leának. Kinézete, kora és ereje hasonlít Wandáéhoz. Mint kiderült ő Natashával együtt nőtt fel, szinte testvérek voltak (Leának nincs köze a vörös szobához) . Szerelme Pietro volt. Viszont ő nem tudta h mindketten meghaltak. egy alkalom során amikor bruce mesélt az előző küzdelmeikről, szóba jött Natasha és Pietro is. Megtudta h meghaltak és ekkor bevillant neki erről mind Clint tehet. (szerinte) . (mert ugye Pietro is feláldozta magát Clint miatt) Erre Lea az erével felemelte Clintet és hát.. megfojtja. Ekkor kitalálta h vissza akarja őket hozni. talált is erre megoldást de nagy áldozatokkal járt. Bedühödése a gyász miatt olyan súlyos lett, hogy bolygókat kezdett szétmorzsolni. Már a fél univerzumot szétszedte amikor a bosszúállók is megérkeztek. Sajna nem tudtak mit csinálni, Lea túl erős volt. (most felmerület a kérdés, Lea miért volt ennyire erős?!) Bruce És a bosszúállók kutatni kezdték ezt. és nagyon nagy dologra bukkantak. Lea valójában maga a végtelen kövek.

Mikor az idő kezdetén létre jöttek a kövek láttuk mi lett a vége így hát a kövek emberi alakot vettek fel, Lea testében.

Lea mindent elpusztított és rájött h Natet ha lehetetlen visszahozni, mivel benne van a kő ami miatt Nat meghalt. Leából meg a kőveket kiszetedni nem lehet mert olyan lenne mintha a szívét szednék ki. Mikorra tényleg mindenkit megölt a világon ott még Wanda aki segítette a dolgokban (ő is gyászolt ugyebár) De a végén rájött h ő ezt nem teheti meg a világgal. Leát is próbálta rávenni erre de nem sikerült, így hét Wandát is kénytelen volt megfojtani. Lea ott lebegett az űrben csodaszép páros trónon ülve. Nézte a világot amikro Pietro megjelent mellette.

-Megtettem- mondta Lea Pietrora nézve.

-Meg-nézett vissza Pietro.

-Mostmár uralkodhatunk együtt! - nézett könnyes szemmel Lea az űrbe nézve.

-Hol? - nézett Pietro halál komolyan Leára könnyes szemmel - Nem csinálhatod ezt! Nem helyes.

-Tudom , de de... - nézett Lea a messszi semmibe, látta h mindenhol mindenki meghalt; miatta. Mégis hol uralkodnánk?! gondolta magában és Pietróra nézett - Szeretlek

-Én is te ha tényleg szeretsz, csináld vissza, MOST!! - Nézett Pietro Leára és legurult egy könnycsepp az arán.

Lea erre nem válaszolt, csak potyogó könnyekkel felemelkedett a levegőbe. a teste fénylett mint az összes égitest egyszerre, a szivárvány színeiben. Mégegyszer utoljára ránézett Pietróra és utolsó szava az volt -Értünk - ekkor elmosolyodott, legurult az utolsó könnyszeppje és felrobbant a teste. A kövek erejével vissza adta az életet mindenkinek és így a kövek is elpusztultak.

Pietrót azonban visszatudta hozni, maga helyett.

A robbanás után Pietro a földön, a bosszúállók főhadiszállásán találta magát.

Megtette - mondta Pietro Wandára nézve és megölelték egymást sírva.

A föld megmenekült mert a gonosz lett maga a 'hős'


Na mit gondoltok erről?



2021. febr. 19. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez fanfiction, és semmi helye a hivatalos Marvel világban, legyen szó filmekről, vagy akár képregényekről.

Számomra ez egy cseppet gagyi hatású tinidráma, ami érthetően nem érdekelné a nagyközönséget. Wattpadon biztos olvasná pár ember, de amúgy értelmetlen.

2021. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez úgy hülyeség, ahogy van.
2021. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég nagy hülyeség.
2021. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora baromságot is ritkán hallani. Meg ne haragudj de ez még ff.-nek is gyenge.
2021. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát bocsi de ez ritkaszar. A TikTok-on most úgyis menő ez a ,,divat Marvel fangirl vagyok hehe" cucc. Lehet inkább ott kéne ezt a ,,TUDÁST" kamatoztatni!
2021. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!