Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiről néznétek meg egy marvel...

Kiről néznétek meg egy marvel szóló filmet akikről eddig nem készült?

Figyelt kérdés
Én talán Wandáról néznék meg egy filmet bár most megy a WandaVision és imádom de én tőle néznék meg egy szóló filmet

2021. febr. 20. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Én Rey-ről. Tök dögös.
2021. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Én egy alakváltóról, akinek az a szuperképessége, hogy bármilyen fajú pingvinné át tud változni. Egyszer régen, az Antarktiszon a pingvinek békességben éltek az emberekkel, de aztán kihaltak, mert lefagyasztották őket. A túlélőket a pingvinek megajándékozták az alakváltás képességével, hogy a fagyokat is túléljék. Kiderül, hogy az északi rokonaik, az eszkimók felelősek a fagyért, akik jegesmedvévé tudnak alakulni és megkezdik az Antarktisz invázióját. Pingvinnőnek, az antarktiszi hercegnőnek kell szembeszállni a jegesmedve-eszkimó emberekkel, hogy megmentse az Antarktiszt és a világot.
2021. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Talán mordályról vagy a bosszúállok 3.részében a néger lányról valami Shuri s neve asszem..
2021. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nova. Kozmikus Szellemlovas, aki amúgy a Megtorló. Blue Marvel, ha már Blue Marvel, akkor egy Ultimates film. Britannia Kapitány.

A legtöbb karakter, akiket bírok nem vinnének el egy szóló filmet a hátukon. (Szerintem.)

2021. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
1: Ő mióta Marvel-karakter? (Már ha a Star Warsos Rey-re gondolsz.)
2021. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mordaly
2021. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#1 o miert dogos?:


[link]


Disney e a vilag de attol meg eddig a sw es marvel nem egyesult

2021. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
7: Én amúgy símán kinézem, hogy eljön majd az is, hogy a Star Warsot valamilyen módon crossovereztetik egy másik művel.
2021. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Legionról. Bár volt egy sorozat róla, az a karakter több figyelmet érdemel, nagyon érdekes a története több film is készülhetne
2021. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen megnéznék egyet Gamoráról, vagy Nebuláról, Vagy akár egyet ami csak a Hydráról és annak teljes történetéről szól
2021. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!