Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Végetelen szerelem" című...

A "Végetelen szerelem" című sorozat hogy végződik? Van harmadik évad is?

Figyelt kérdés

Össze vagyok kicsit zavarodva mert több mindent olvastam arról hogy van harmadik évad, arról hogy meghal Kemal, meg arról hogy MÉGSE hal meg... Most mi van akkor?

Ui: nyugodtan spoilerezzetek, nem zavar, sőt :) én szeretem tudni, hogy mi fog történni



2021. febr. 20. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A húgom nagy kedvence, baromira odavan ezért a srácért, meg a főszereplő csajért(Nihan). Nem tudom hogy lenne-e értelme egy új évadnak , hiszen a sorozat Kemal halálával végződik( így szabadítja meg Emirtől) Én faszi vagyok, nem láttam végig, de abból amit láttam egész jó sorozat. Ha megengedsz egy ajánlást, akkor a Cukur/ Gödör c. sorozatra hívnám fel a figyelmed. Nem szoktam ilyet nézni, de ebbe bele-belenézek :D
2021. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!