Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van a török sorozatoknak...

Miért van a török sorozatoknak nagy sikere magyaroknál?

Figyelt kérdés
Török sorozatok mit tud olyan nyújtani magyar nép számára, amit a Dél-Amerikai(pl: Mexico,Argentin..stb) sorozatokban nincsen? Török sorozatoknak mi a sikere titka?

2021. febr. 21. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ezt hetente megkérdezi valaki, vissza tudod keresni, akkor kapásból lesz több válasz.

Az a titka, hogy ez megy, ezt vették meg

2021. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom,nálam egyik se játszik.
2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Na ezt én se tudom! 10 éve az "Ezel - Bosszú mindhalálig" volt itthon a legelső török sorozat, és talán az egyetlen, aminek volt valami értelmes sztorija, azt néztem, a többi viszont abszolút nem érdekel, már csupán a bemutatójukban is sok közelkeleti barbárság van, főleg jelentéktelen ügyek miatt!

Egyszerűbb ármány, romantika, dráma, és egy kis vígjáték is vegyesen - a latin-amerikaiak legalább tudnak normális, jó sorozatokat csinálni, viszont sajnos ezek annyira háttérbe szorultak, amióta a hazai tv-csatornák inkább a török sorozatokat veszik... lehet hogy sok embernek tetszenek, van rá kereslet, nem tudom, de ezt inkább nem kommentálom, szerintem a latin-amerikaiaknak anno nagyobb nézettségük lehetett, nem tudom, de lefogadom! :/ Persze azért a Prizma tv, RTL Gold még tele vannak a régiek ismétlésével, ha gondolod, nézd azokat újra!

2021. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Romantika,és szerelem van bennük.
2021. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak Magyarországon, de máshol is nagy sikerük van. Az emberek szeretnek mások dolgaiba belelátni. Kicsit olyan, mintha az ő életük része is lenne. Nem a valóság és a sorozat párhuzama miatt, hanem amiatt, hogy folyamatosan figyelik a cselekmény történéseit.

Ha jobban belegondolunk, elég sok dolog van bennük, ami foglalkoztatha az embereket: szerelem, házasság, szakítás, válás, megcsalás, családi perpatvarok, barátságok, pénzügyek, üzleti ügyek, rosszindulat stb. Ugyan nem ilyen formában, de ezekkel a gondokkal általában mindenki találkozik. Mivel fordulatos a cselekmény és sokszor t{rténnek benne bonyodalmak, mindig can mi miatt várni a következő részt, ezért magához vonzza az embereket.

Természetesen nem szeretnék általánosítani, rengetegen vannak, akik nem szeretik az ilyen sorozatokat.

2021. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sokkal természetesebben játszanak benne. Nem úgy mint a Brazil, Argentin Mexikói szappanoperak... Azok annyira tulzások minden téren.. A színészi játék, az agyon kikent kifent nők. Jó pár török sorozatot láttam már .. teljesen más világ. Ennyi
2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tenyleg talan ez a jo szo, hogy termeszetesebb.


Bar van egy csomo uj telenovella, amit mi sose látunk...pedig mar akkor javuloban voltak. Alapvetően szoktam nezni, de ki tudok emelni 5 jót, es abbol is talan egy volt termeszetesebb. Mondjuk a szinkronok is ratesznek sokszor erre durvan. Azzal is jatszanak. Nem hanghiz hasonlot adnak, hanem karaktert formalnak mar azzal, amilyen hangja van a szinkronszinesznek, es sokszor túljatszanak

2021. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!