Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hány karikásnak...

Szerintetek hány karikásnak kéne lennie a Harry Potter és a bölcsk kövének?

Figyelt kérdés
A ti véleményetek szerint

2021. febr. 22. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Korhatár nélküli
6
12
16
18
53 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12
2021. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven a 12 ezek közül. Azért nem hiszem, hogy a kis 6 évesnek való az, hogy MógusVoldi issza az unikornisvért meg a végén ahogy szétporlad.

Persze talán a 12 kicsit sok, inkább 10. De ilyen nincs.


Mondjuk mondom én aki bátor a gyáva kutyán nőtt fel és abból is csak egy résztől féltem :D Nagyon gyerekfüggő az egész.

2021. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 12, a 6-ost nagyon alacsonynak érzem, oda még a Szépség és a szörnyeteg meg ezek valók, a másik három opció meg nyilván fel sem merülhet komolyan.
2021. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért a Mógus tarkójából kilógó Voldemort elég horrorisztikus, én 7 évesen nem mertem másodjára megnézni, és még utána pár évig

A 12 mindenképp szükséges, mert tényleg traumatizálhat egy kis krapekot

2021. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megijedtem, amikor kicsiként néztem, 7 évesen.

Igen, főleg attól, amikor megláttam Voldemort arcát Mógus feje hátulján, meg amikor a szellem Voldemort belerepült Harry testébe. Utána hiába happyend, gyorsan vége lett és keserű szájízt hagyott maga után.

De Hagrid belépése is megijesztett az elején.


Én hat évesen Nodit és Bibi Blocksberget néztem a Minimaxon. De itt megjegyezném, hogy a film után rögtön elolvastam a könyvet és az jó volt.

2021. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!