Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó Netflixes sorozatot? Esetleg filmet?

Figyelt kérdés

Amiket szeretek: Gilmore Girls, Never have I ever, Brooklyn99, Jane the virgin, Friends, How I met your mother, Modern family, Atypical, The good place, Dead to me, How to get away with a mirder, No good Nick, The end of the f*cking world, Unbreakable Kimmy Schmidt, Ashley Garcia genius in love, Alexa and Katie, The haunting of Bly manor, One day at a time.


Mostanában nem találok semmit, ami különösebben megragadná a figyelmem :(

Remélem ezzel elég támpontot adtam az ízlésemet illetően, de bármilyen kategóriába tartozó jó Netflixes sorozatot szívesen fogadok!



2021. febr. 24. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sex Education
2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem és anarchia

Sex education

A nagy pénzrablás

2021. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Dynasty
2021. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A nagy pénzrablást én is ajánlom! Nagy kedvencem lett, viszont nem magyar szinkronnal néztem mert úgy kicsit élvezhetetlen. Esetleg még Lucifer.
2021. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hormonokkal túlfűtve (Big Mouth)- ez a tinikorba belépő tinikről szól, animációs, nagyon vicces és néha undorító is, de szerintem direkt feszegetni akarták a határokat.

Balfékek (Community)- Ez egy főiskoláról szól, ahová felnőttek és fiatal felnőttek járnak.

Barátság extrákkal (Bonding)- Ez egy domina lányról szól és egy meleg fiúról, aki a segédje.

Grace és Frankie (Grace and Frankie)- Ez a sorozat két nőről szól akik beléptek a hetvenes éveikbe, ezt is nagyon ajánlom.

Egyszer volt, hol nem volt(Once Upon A Time)- Ez csak angol felirattal van. A való életben játszódik, de olyan karakterekkel mint Hófehérke vagy a gonosz királynő a hófehérkéből. Most csak ebből a meséből mondtam karaktereket de mindenki benne van kb.

Fekete Tükör (Black Mirror)- Ez a mai világ problémáiról szól. Azért fekete tükör a címe, mert egy törött (??)tükröt tart az emberek felé.

2021. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Baby

Sötétség

2021. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%

Sorozatok: Riverdale, Julie and the phontoms, telhetetlen, lehetetlen, futohomok, 13 okom volt, the winx saga, ez így nem oké,

Filmek: A titkos megszálottság, Enola Holmes, komfortos mennyország, sodrodás, elveszett lányok,A csörgökígyó. Hirtelen ennyi jutott eszmbe. Remélem tudtam segíteni

2021. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ginny and Georgia
2021. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

13 reasons why

You

Lucifer

Stranger things

I am not okay with this

The umbrella academy

Chilling adventures of Sabrina

Insatiable

The vamipre diaries

The originals

Sex education


Nekem ezek nagyon bejönnek, mindegyiket megnéztem már minimum 2x :D

2021. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!