Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor a Superman és Lois egy...

Akkor a Superman és Lois egy új univerzum? (DC/CW) Spoileres lehet

Figyelt kérdés
Én nem nézem a cw sorozatait ezért nem vagyok ebben biztos és nem tudom, hogy mi történt. Az új Superman sorozat első része nagyon megfogott. A színészek egy része ugyanaz, mint a többi cw sorozatban, viszont Lex Luthor (?) teljes új. Szívesen folytatnám, ha nem függ össze a többi sorozattal (anno a Supergirlt kezdem még el, de az később nem jött be).

2021. febr. 24. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban az univerziumban játszódik, mint a többi Arroverse sorozat. Viszont nem hiszem, hogy kap majd közös epizódokat a többi sorozattal, maximum 1-et a Supergirl-el ha már ott az új évad lesz az utolsó, emiatt még utoljára talán összehozzák a csapatot. Bár nem egy minőséget képvisel a két sorozat. Lex pedig azért volt más, mert egy másik földről jött. Elhangzott a részben is, hogy ő neki nem ez a föld az otthona. Bár így, ha nem láttad a többi sorozatot, illetve a közös részeket, nem feltétlen tűnik fel ez a mondat. De ettől függetlenül szerintem nyugodtan folytathatod a többi sorozat ismerete nélkül.
2021. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!