Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Majd újra lesz nyár jó film?

A Majd újra lesz nyár jó film?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy nagy Tom Holland fan vagyok :)

2021. márc. 2. 18:23
 1/5 TR75 ***** válasza:
63%
Nem rossz. Nem mondanám egetverően nagyszerű filmnek, de szerintem jó az alapötlet, a színészek is jók,
2021. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem tetszett. Nem olyan hü de fantasztikus de ez talán nem is baj mert megvan a maga hangulata, amit majd megértesz miért mondtam. Viszont fogadni merek hogy sírni fogsz.

Szeretettel: egy másik óriási Tom Holland fan :)

2021. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu Tom zseniális benne. De engem lehozott az életről a film 😂
2021. márc. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez a film nagyon nem tetszett. Mivel én is bírom Tom Holland-et, meg a főszereplő lányt Saoirse Ronan-t, ezért adtam neki egy esélyt. Bár ne tettem volna :D . Nem azt mondom, hogy nem láttam már ennél rosszabb filmet, mert de. De nekem valahogy az egész sztori értelmetlennek tűnt. Voltak vontatott jelenetek, de pl. arról a románcról, ami a film középpontjában állt nem sokat tudtunk meg, ezért olyan kusza lett az egész. A karakterek közül senkivel sem sikerült azonosulnom. Szóval szerintem nem érdemes megnézni. Persze ez csak az én véleményem, az én ízlésvilágomhoz ez a film nem passzolt, de hátha neked tetszeni fog :D.
2021. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazából csak azért irok mert éooen most nézem másodjára

Imádom a tini filmeket de ez a viágháború nem az én műfajom,meg az hogy Tom meghalt benne ...😰 igazából pont a 2 kedvencem volt Joe és Isaac

Én sem nagyon tudtam azonosulni a karakterekkel.

Meg az hogy "majd újra lesz nyár" én nem ilyen katonai filmet képzelek hanem inkább valami módon amit senki se tud megmagyarázni ,nem lesz nyár hanem hideg lesz,szóval az eleje még talán passzol is az elképzelésemhez de a területt sem nagyon ilyennek képzeltem. Hanem valami sokkal nyáriasabb helyet nem pont Angliát ahol Londonban szinte folyton esik :/


Azért nem volt rossz de ez a tragika nem jön be...én 10/5-öt adnék rá

2021. aug. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!