Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kevés műsor Netflixen?

Mh.. kérdése:

Kevés műsor Netflixen?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam netflixet és valamiért kevés műsor van rajta.. Nincs korhatár az accon se semmi.

KB egy fél évvel ezelőtt kaptam netflix accot haveromtól és akkor pl megtalaltam a Harry Potter összes részét ott. Most ha rakeresek egyet se. Ez miért van?



2021. márc. 2. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rajta kevés műsor neked sem, viszont folyamatosan cserélődnek azok a filmek/sorozatok, amik nem saját gyártásúak. Szóval most már nincs fent a harry potter, egyszer majd lehet, hogy megint fent lesz egy darabig. Így is több száz műsort nézhetsz folyamatosan, mert mindig kerül fel valami új, ha valamit levesznek.
2021. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs kevés műsor rajta

Én legalábbis mindig találok ott valamit :D

2021. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mar evek ota van netflixem, es sokszor 15-20 percet is keresessel toltok.

Mert vagy lar lattam anno a filmet mikor kijott, es letoltottem, vagy nem erdekel, vagy nincs fent ami erdekelne.

Szerintem nagyon lassan kerulnek fel a moziban lefutott filmek. Sorozatokat nezek inkabb, mert anbak orulok, hogy egyben fent vannak a szezonok.

2021. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs fönt kevés. Valamit ahogy írták is a nem saját gyártású filmek/sorozatok csak x ideig vannak fent és utána leveszik.

Ráadásul ahogy észrevettem az újabb filmek/sorozatok már magyarul kerülnek fel, ha készült hozzájuk szinkron.

2021. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!