Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a népszerű sorozat/f...

Melyik az a népszerű sorozat/film, amelyet nem láttatok? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Esernyő akadémia

Riverdale

A nagy pénzrablás

Star Wars

Telhetetlen

Csókfülke

Elit

Titánok

Lucifer

Gyilkos eső

Trónok harca

Éhezők viadala

Szerintem ezek mostanság népszerűek. Egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy valamelyikbe is bele nézzek, nem nagyon érdekelt különösebben, ennyi az egész. Majd talán ha egyszer kedvet kapok, úgy is bele nézek. Barátaim ajánlották őket egyébként.

2021. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Star Wars


Keresztapa


Elit


Gyilkos eső


Trónok harca


Éhezők viadala


Igazából nagyon sok van. Egy részt azért nem láttam őket mert túl nagy a hájp és ilyenkor mindig az van hogy csalódok. Mert ha annyira felkapott valami, akkor elvárom hogy jó legyen. Erre kiderül hogy nem hogy fele de negyed olyan jók sincsenek, mint hangoztatják....


De van olyan is ami amúgy várólistás csak idő kéne xd

2021. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Minden ami kosztümös vagy történelmi, háborús. Rühellem őket.
2021. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Például a Strangers Things ami most beugrott. Azért mert nem szeretem a horrorokat az agyonhájpoltakat meg főleg nem. De ez mégis várólistás amúgy.
2021. márc. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Minden kollektív bűntudatot keltő film.

Jojo nyuszi

Zongorista

Saul fia

2021. márc. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Marvel - nem érdekel az öncélú erőszak, sem az önbíráskodás. Mindne klisé, ami ezekben van szépen ki van figurázva a Team America filmben. Ha azt láttam, minden amcsi szuperhős filmet láttam.


Horror filmek - unalmas mind. Olcsó trükkök vannak benne, amin bealszom. Szándékosan nincs se értelme, se mondanivalója. Az egész stílus kuka számomra.


Amúgy MAFAB top 100ból max 1 filmet nem láttam. Így a hype nem érte nagyon utól azt a listát. Imdb top 100 szintén.


Szvsz a hype nem éli túl.

2021. márc. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megy mindnekinek a 0.

Ti kértétek.

2021. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!