Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wonder Woman igazából egy...

A Wonder Woman igazából egy leszbikus propagandafilm?

Figyelt kérdés
Igaz ez a konteó miszerint a Wonder Woman igazából egy leszbikus propagandafilm szuperhősös köntösben? Vagy ez csak hülyeség?

2021. márc. 3. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt most hallom életemben először, pedig angol és magyar fórumokat is szoktam olvasni.
2021. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én viszont már nem egy helyen olvastam, megígérem hogy ha legközelebb megtalálom a cikket idelinkelem.
2021. márc. 3. 00:56
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez akkora baromság mint az hogy élnie kell annak aki kitalálta 🤭
2021. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát most azt hiszed én találtam ki? Akkor nem kérdezem meg hogy tényleg így van-e...

Megpróbálom megkeresni a cikket, bár szerintem nem most olvastam már.

2021. márc. 3. 01:07
 5/9 A kérdező kommentje:

Amíg nem találom meg a cikket, itt is említik például: [link]

Annyiban eltévesztettem hogy nem "leszbikus", hanem "feminista" propagandát akartam írni, csak már késő van, az a része mondjuk az én hibám. :D

2021. márc. 3. 01:11
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Tévedni emberi dolog de azért k-vára nem mindegy. Te is pasiként gondolom nem örülnél neki ha azt mondanám hogy a Star Wars b-zis aztán kiderül hogy bocsi az férfias lett volna...


Amúgy szerintem a feminizmushoz sincs köze. De ha mégis elég rosszul ugyanis végig azt csinálja amit mondanak neki a pasik és úgy ugrál ahogy a pasik akarják. Azt vesz fel, azt eszik, azt mond, azt csinál.... Oké azért hogy elvegyüljön, de akkor is...

2021. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Elvegyüljön" - ez olyan jól sikerül neki hogy az első alkalommal amikor találkozunk vele (Batman vs. Supermanben asszem) luxussportkocsiban érkezik nagyestélyiben egy gálavacsorára ahol kb. mindenki őt lesi. Ilyen külsővel már ha putrisan élne is nehéz lenne elvegyülnie, de annyira nem tűik úgy mint aki vissza akarná fogni magát, legalábbis a jelen korban... :D
2021. márc. 3. 01:27
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kibacott xar film.

Nagyon gyenge.

Mindegyik része.

Érthetetlen hogy miért hype-olták ennyire, egy kalap fo.

2021. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Ha a fenti linken lévő filmet megnézed, az sok mindent megmagyaráz.

Igaz történet!

2021. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!