Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost című sorozatból ki a...

A Lost című sorozatból ki a kedvenc karakteretek és ki az, akit nem kedveltetek meg?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Desmond

Benjamint nem

2021. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam

+: Jack, Locke

-: Ben, Keamy, Widmore

2021. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencek: Sawyer, Hurley, Ben és Jack

(ennél jobban nem tudom leszűkíteni)


Akiket nem kedveltem: Shannon

2021. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kedvelt Jack+Kate, Sawyer, Sayid

nem kedvelt Rousseau, Michael, Claire

2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sawyer meg Jack volt a kedvencem.

Locke apjat utaltam.

2021. ápr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire szereted a Lostot, hogy már többszöris kiemelted a kérdést? :) Esetleg úi élmény, nem rég láttad?


Amúgy neked mi lenne a válaszod a kérdésedre?

2021. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

- Jack szerintem semmit sem fejlődött az évadok alatt, max visszafejlődött. A sorozat készítői a karakterét eleinte ki akarták írni az első évad első epizódjában, ez meg is látszik, mert semmi fejlődésen nem megy át.

De most komolyan, mit csinált Jack? Semmit. A kedves, bölcs doltorból, aki mindenkinek segített és elfogadta, hogy a szerepe, hogy vezesse a társaságot, mert felnéztek rá - lett egy hisztis kislány, aki mindennel szembe ment, még akkor is, ha erre semmi szükség nem volt. Egyszerűen Jacob a végén Rose-t is felkérhette volna az őrző szerepére, mert ő viselkedésileg olyan volt, mint Jack az első évadban.


- Sawyer karaktere akkor lett volna az igazi, ha egy 16-17 éves fiú lett volna. Így egy 35 éves férfi, aki a stílusában megrekedt a gyerekkorban ÉS EZ CÉLTALAN IS. Ilyen karaktert az Internatusban láttam. Ivan Noiret volt az és hozzá illett is, mert egy éretlen 16-17 éves volt még, aki a végén megkomolyodott.

Plusz én a hetvenes években hagytam volna Sawyer-t, mert az utolsó évadban csak egy hisztis kislány, semmi célja nem volt annak, hogy visszahozták, maradhatott volna a hetvenes években, aki mondjuk 58 évesen kívülről segíti a szigeten maradtakat.


- Kate is egy 16-17 max 18 éves kellett volna, hogy legyen, főleg, mert így csak egy r.banc. már bocsánat. A karakterfejlődés itt se történik meg.


Jack-nek izgalmasabb sztorit adtam volna és őt, Kate-t meg Sawyer-t mondjuk úgy állítottam volna be, hogy a két 18 éves és az orvostanhallgató. Akkor már könnyebben elfogadtam volna őket meg ezt a szerelmi háromszöget, amit lenyomtak a torkomon.


- Locke háttértörténete UNCSI! A karaktere viszont érdekes, ideális őrzője lett volna a szigetnek.


Megjegyzem Jack, Kate és Sawyer háttértörténete se olyan, amivel kiérdemelték a főszerepet.


- A Kwon házaspár FANTASZTIKUS. Nagyon sokat fejlődnek. Sun egy félős nőből lesz magabiztos asszony, Jin meg megszelidül, egy utálatos féregből lesz szerethető ember (hasonlót akartak Sawyernek is, de nála nem érzek sok változást, a forgatókönyvírók inkább beleerőstakolják ezt, az egész nagyon mesterkélt, amíg Jin-nél természetes). Az ő háttértörténetük izgalmas.


Jin és Michael barátsága is remek volt, hogy a két ellenfél szépen megkedvelte egymást (ezt Jack és Sawyer-nél nem jött össze, Sawyer csak néha odaröfögi Jack-nek, hogy amúgy ők haverok, de ebből mi semmit nem látunk)


- Hurley nekem semmilyen volt, talán ezért is jó, hogy megkapta az őrző szereoét


- Ben Linus izgalmas háttértörténete már érdekessé tette a karaktert, ráadásul az epizódok alatt meglátjuk benne a szerető apát és a férfit, aki a hányattatott gyerekkora után csak azt akarja, hogy fontosnak tartsák, ezért annyira Jacob megszállott.


- Mr Eko izgalmas háttértörténettel rendelkezik és érdekes karakter. Ő is remek őrző lett volna.


- Richard története előtt le a kalappal. Egy férfi megöli az orvost, hogy megmenthesse a nejét, de màr későn ér vissza a gyógyszerrel, ezért megy kivégzésre, de, mivel neki nem a bitófán a helye, megmenekül, megveszi őt egy kapitány, hajótörést szenvednek és csapdába kerül, majd, miután szembenéz a démonjaival, megmenekük és új életet kezd. Ez egy remek történet! A karakterét is szerettem.


- Jacob és Samuel is szerethetőek voltak, bár nevetséges, hogy Jacob halhatatlan, de könnyen meg lehet ölni őt. Ez így eléggé gyenge védelem egy ilyen kaliberű szerepre, egy nyíllal, ha véletlenül eltalàlják vagy megcsúszik és beveri a fejét már meghal és a sziget őrző nélkül marad.


- Még ahol jó munkát végeztek a forgatókönyvírók az Nicki és Paulo. Unalmasak voltak, látszott, hogy utólag vagtak be őket mibdenhova, majd kiderül, hogy nem is voltak olyan unalmasok és, amikor élve eltemetik őket, az feltette az i-re a pontot.


Összefoglalva, a főszereplők nem érdemelték ki a főszerepet, a mellékszereplők meg a történet főszereplői.

2021. ápr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!