Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az orange is the new black-et...

Az orange is the new black-et nézheti egy 14 éves?

Figyelt kérdés
16 os besorolású, de sok netflixes filmen van 16, és szerintem semmi értelme nincs sok filmen mert nincs benne durva dolog. Tesómnak megtetszett nagyon a tartalma, viszont sok vegyes dolgot hallottam rola az egyik baratnomtol (én még nem láttam) és nem vagyok benne biztos hogy nézheti. Aki latta már, szerintetek nézheti egy 14 éves?
2021. márc. 12. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban is néztem olyan 16os filmeket amik nem annyira az ijesztőbe soroltak

Tetszettek,szerintem nyugodtan

2021. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexualitás és meztelenség "erős" kategóriába van besorolva.

Pucér testek. Nemi erőszak. Hetero és homoszexuális jelenetek.


Erőszak: "közepes" kategóriába van besorolva.

Börtönben játszódik. Gyilkosságok ábrázolva. Késelés. Tömeg verekedés.


Ocsmány beszéd "erős" kategóriába van besorolva.

Minden ocsmány szó szerepel benne, ami az angolban létezik. Rasszizmus is teret kap.


Drogok: "közepes" kategóriába van besorolva.


Szorongást okozó, feszült jelenetek "enyhe" kategóriába van besorolva.

2021. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még 13 éves se voltam (3 hónap múlva lettem 13) amikor láttam az első évadot. Semmi bajom nem lett tőle. Tény, hogy akkor még nem volt nekem való, de ismeretlenül álltam neki, nem tudtam mik lesznek benne. De még élek, nem szemvedtem semmi károsodást tőle. :D Ehhez képest egy 14 éves szerintem nézheti, ha érdekli maga a sztori, de azért világosítsd fel, hogy történnek benne durvább dolgok, én is jó lett volna, ha előre tudom, ha ezek nem zavarják akkor nézze nyugodtan.
2021. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szenvedtem
2021. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!