Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki eltudná mondani mi...

Valaki eltudná mondani mi történik most a Riverdale című sorozatban?

Figyelt kérdés
A 4. évadig néztem a sorozatot, utána már meguntam. Nem áll szándékomban most elkezdeni nézni, de kíváncsi vagyok, hogy mi történik a szereplőkkel, ha valaki eltudná mondani pár mondatban azt megköszönném.

2021. márc. 13. 18:26
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát az 5.évad elején elballagtak, s mind a négyen külön utakra mentek, aztán eltelt 6 év, s most tanárként álltak be a gimibe, hogy megmentsék a sulit Hiramtól, mert megfosztotta Riverdalet a jogaitól és a suli az egyetlen hely, ami még működik a városban.
2021. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy 7 év telik el (nem kötöszködés)

Valamiféle Ufo-król fog szólni ez az évad, mert Jughead elment interjút keszíteni egy öreg urral akinek anno a haverjait ufok a hajójukra vitték, aztán vissza hozták őket. És ezek az emberek akik elvileg jartak az ufo hajón; mind meghaltak, rákban. (Jughead szerint azert mert mind erős sugarzásnak lettek kitéve)

2021. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Jajj, igen igen 2-es, igazad van, 7 év.

S igeeen, tényleg vmi ufós dolog lesz, most már bepótoltam a részeket, de mint mindennek, ennek a dolognak is biztosa lesz észszerű magyarázata.

2021. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jughead mégse halt meg? Az mi volt?😅 (Ennyire le vagyok maradva)
2021. márc. 22. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 nem nem halt meg.

Ott az volt h az új sulis tarsai megprobalták megölni egy kővel és rákenni ugye bettyre. De ott valójában jughead nem halt meg hanem betty FBI os haverjai megmentették. Ez után azért játszották h jughead halott, h tőrbe csalják a sulis társait.

2021. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cseszter2008 válasza:
100%
De közben betty és Jughead szakítanak mert ugye Betty megcsalta Jughead-et! Az évad végére vagy a 6.évadra amit már bejelentettek össze fogják őket hozni újra. Legalábbis remélem hogy nem archei és Bettyt fogják összehozni!
2021. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!