Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben van hogy az...

Melyik filmben van hogy az öreg aki régen pilóta volt emlegeti többször is hogy megfogta a hózentróger?

Figyelt kérdés
Anyahajóra szállt le. A film végén meg leszáll egy repülővel majdnem belemegy a csűrbe vagy garázsba nem tudom de a gép hátsó kereke beleakad a locsolócsőbe és megáll. Majd annyit mond. Mondtam hogy megfog a hózentróger. Vagy jó 10-15 éve láthattam a filmet. Vagy lehet még régebben nem tudom. De régen volt az tuti.

2021. márc. 13. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. mikori?

Ha emlékszel még valami részletre az segítene.

2021. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszek de az biztos hogy valamikor a 90-es években láttam vagy a 2000-es évek elején. Másra a filmből nem emlékszek sajnos még szereplőre sem ezért nem is igazán tudok rákeresni.. Pár kifejezéssel próbáltam de sajnos nem jártam sikerrel. Annyit tudok hogy az öreg asszem a 2. VH-ban volt pilóta és onnan maradt ez meg neki.
2021. márc. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!