Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Alice in...

Mi a véleményetek az Alice in Borderland sorozatról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Jól néz ki benne a főszereplő lány.
2021. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon tetszett. A vége felé sajnos kicsit visszavetta kezdeti lendületből, de összességében egy nagyon király sorozat volt szerintem, várom a második évadot.
2021. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális! A mangáját is el akarom olvasni, ha egyszer megtalálom valahol. Alig várom a második évadot. Kiválóak a színészek, az alakítás, a játékok, az egész hangulat. Egyébként is szeretem a death-game filmeket és sorozatokat. Kíváncsi vagyok, hogy fog végződni.
2021. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem király volt, mivel a japán élőszereplős sorozatok nem annyira elterjedtek, mint például a koreaiak, én nagyon örültem neki, mert az Alice in Borderlandnak meg volt az ereje, hogy besszippantson egy kívülállót is abba a világba. Én is várom a második évadot.
2021. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt rossz! Több japán sorozat kellene Netflixre!
2021. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
5-ös, nemcsak Netflixen van fenn. Én pl. Kissasian oldalon nézek mindent, ami japán, kínai és egyéb távol-keleti sorozat, vagy film.
2021. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon bejött. Szimpatikusak voltak a karakterek, főszereplőt nagyon bírtam. Néhány helyen nagyon meglepett. (Természetesen pozitívan)

A színészi alakítás hagyott némi kívánnivalót maga után, de összességében teljesen jó volt. :))

2021. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív válaszoknak :)
2021. márc. 16. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha megtaláltátok a mangáját amit el lehetne olvasni legyszi kérem szépen én is köszönöm!
2021. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 ha angolul jó, akkor fent van mangakaklot-on, mangafast-en, mangaowl-on is. Lehet választani. Magyar fordításról nem tudok.
2021. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!