Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetséges lenne ez a Star...

Lehetséges lenne ez a Star Warsban?

Figyelt kérdés

Előre szólok ez az én elképzelésem és arra vagyok kiváncsi mit szóltok hozzá és mennyire lehetséges.


Arról lenne szó hogy ugye Ahsoka elment megkeresni Ezrát. Nos nem tudom megtalálja e de én eltudnám képzelni hogy Ahsoka elkezdi tanítani Ezrát talán még a padawanja is lesz.


Szerintetek? Lehetséges hogy Ahsoka "padawanja" lesz Ezra?



2021. márc. 19. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Még a Rebels 4. évadot nem láttam, szóval nem teljes a "tudásom", de szerintem nem fogja Ahsoka tanítani. Amikor a Mandalorian játszódik, Ezra már majdnem 30 éves, Kanan-től sokat megtanult, és 9 éve az ismeretlen régiókban "Él" vagy Thranwn-nal, vagy nélküle/ellene.


Szerintem Ezra nem fogja igényelni a "padawanságot", tud már eleget

2021. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mikor a Mandalori játszódik Ahsoka 28 éves.

Akkor Ezra hogy lenne harminc?

És biztosan 28 éves mindenhol ezt írják.


Ha Ezra 30 éves és kilenc éve tűnt el 21 évesen tűnt el. Pedig a negyedik évad szerint 15 évesen tűnt el.


Ahsoka a mandaloriban 28 éves. Ez biztos.

2021. márc. 19. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A klónok háborújának YE19-ben lett vége. A halálcsillag felrobbanása előtt 19 évvel. A mandalorian YU9-ben játszodik, 9 évvel a halálcsillag felrobbanása után.


19+9 az szerintem pont 28 szóval Ashoka nem lehet annyi. Mert ugye ő harcolt a háborúban


Viszont Ezra pedig pont a klónok háborújának a legvégén született.


Lehet én nézek el valamit, de így jönnek ki a számok

2021. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ashoka, a Sithek Bosszúja idején. Vagyis a Klónok háborúja végén, 17 éves.
2021. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha így nézzük így tényleg neked van igazad.

Én ezt nem elenged mondom de lehet hogy csak Disney kavart mivel beírtam Ahsoka életkorát és azt írja hogy 28 éves ezt én sem értem.

2021. márc. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!