Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mintaapák 8. részében már...

A Mintaapák 8. részében már ott ül az oviban Áginak a fia, aki csak a sorozat legvégén szerepel és a történet szerint akkor kerül be új óvodába. Ennyire nincs gyerekszereplő?

Figyelt kérdés

A sorozat végéből láttam kb 50 részt, és megtetszett, így elkezdtem az elejétől, hogy értsem az egészet.

Akkor tűnt fel a gyerek az elején.

Ennyire nincs gyerekszereplő, hogy egy ember eljátszik több szerepet?



2021. márc. 20. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nincs. De az is lehet, hogy valamilyen ismerős gyereke és anyagilag kedvezőbb így.


Vagy lehet kis naivan azt gondolták, hogy nem fog senki belekötni. :D


Én amúgy nem is vettem észre..

2021. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is csak amiatt, hogy "rossz sorrendben" nézem az egészet. :D Nyilván aki az elejétől nézte normálisan, az kizárt, hogy a 180. résznél emlékszik erre. Nekem csak úgy tűnt fel, hogy a sorozat vége miatt ismertem.

Amúgy nem gond. :D


Nekem az is fura, hogy a szereplők teljesen más emberek. Én ugye a kicserélt szereplőkkel szoktam meg.


Remélem lassan jönnek az új részek!!

2021. márc. 20. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

haha igen, a szereplőváltás nagyon rossz volt. Utána megszoktam (én az elejével kezdtem, remélem nem tartasz furának emiatt xd).


Elvileg most, tavasszal jön a 2. évad. Én is tűkön ülök mááár!

2021. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"én az elejével kezdtem, remélem nem tartasz furának emiatt xd"

Ezen most nevetek. :D


Fura látni így az elején, hogy melyik szereplő honnan indult és hova jutott. (Ugye tudom a végét) Mondjuk meglepődtem, hogy Linda és Tamás szinte az első résztől kezdve szenvednek egymással. Az nekem kicsit sok.

Én a tv-ben kb akkortól néztem, mikor Linda otthagyta az esküvőn Janót. Na onnantól vagyok képben a végével.


Illetve az utolsó rész is olyan befejezetlenül ért véget. Még mutatták is mi lesz a következő részben, aztán mintha elvágták volna. Legalább az akkor leforgatott részeket adták volna tovább.


Neten olvastam, hogy Klára karakterét kiírják. Kíváncsi leszek hogy oldják meg...


Na örülök, hogy te is várod a folytatást!:) Nekem sajnos az ismerőseim nem nézik, úgyhogy senkivel nem tudom megbeszélni a történéseket.

2021. márc. 20. 23:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marketing volt bemutatni, hogy mi lesz a 195. részben. Ilyen ,,húzzuk a mézes madzagot" a nézők előtt, hogy visszatérjenek. Vagy szimplán csak jelezni akarták, hogy ,,Semmi pánik! Lesz folytatás."


Linda nekem nagyon idegesítő úgy in block, meg amúgy Tamás is, de ő csak a szerelmi életében. :D De amúgy én kb. 4 évig csináltam ezt egy sráccal. Kívülről nagyon nyomoréknak néz ki, de megélni inkább nyomasztó és fárasztó.


Klárát pedig nagyon szeretem. Viszont Vera a kedvencem. Nagyon tetszik a stílusa, az a tipik szigorú, de korrekt ember. Szerintem nagyon aranyos.

Szabi meg egyre szimpibb. Elolvadok, amikor bepakolja magát a pszichológushoz és mondja a kis dolgait.


Nagyon tetszik amúgy a sorozat. Annyira nem rugaszkodik el a valóságtól, de mégis megspékeli egy kis egészséges izgalmommal és fantasyval.

2021. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is szeretem Klárát :) Nagyon sajnálom, ha tényleg kiírják.

Na megy a gyerekeket is szeretem. Olyan jókat tudnak mondani. :D


Linda nekem se szimpi. Egyik szereplővel sem.


Most járok a 20. résznél. Érdekes, hogy itt az első évadban is van egy hétvégi sátorozás amit Tamás talál ki. Meg majd a másodikban is lesz egy hétvége amit szintén ő talál ki, és a gyerekekkel mennek.

2021. márc. 24. 20:39
 7/13 A kérdező kommentje:

94. résznél tartok. Vannak vicces részek. :D Mikor Klára meg Géza küzdenek a fiúkról készült rajzért, utána meg Géza ahogy átalakítja a furgont. Azon nagyon nevettem. 😂

Nagyon jó sorozat! Jöjjön csak a folytatás!

2021. ápr. 19. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, en is eszrevettem azt hogy elegge sporolnak a szereplokkel. Pl a harmadik evadban szereplo Anti ugyanaz a srac, akitol a biciklit elvette Vera. Szoval gaz… azt hiszik nem vesszuk eszre? :D

Amugy Klarat en is sajnalom. Azota mar gondolom lattatok, hogy miert tunik el: belehal a szulesbe.

2021. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Illetve az ovis csoport is eleg csekely letszamu… van kb 3 statiszta gyerek, azt ennyi.. 😆
2021. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De jó hogy irtàl. Én is hasonlóan làtom ahogy te. :)

Nekem kicsit csalódás a harmadik évad. Mostanában nem igazán nevetek egyik jeleneten sem.

Méghogy a szereplőkkel spórolnak, de sok mindent nagyon gagyin oldottak meg.

Úgy ért véget a második évad, hogy Ági és Ádám összejöttek. Emma és András együtt éltek. Kata és Janó együtt voltak. Erre a harmadik évad kezdetén ezekről szó nem volt. Emma hogy került vissza Szabi mellé az irodába?? Kata hogy jött össze Andrással??

Ja meg ugye úgy volt, hogy az iskola, a régi óvoda felett lesz majd. Most meg egy teljesen másik épületet és bejáratot mutatnak. Nekem az sem tetszett, hogy Kláráról szinte egy szó sem esett. Alig szomorkodtak miatta. Se a testvére, se a barátnője Vera..

Pedig nagyon vártam az új évadot..

Majd írj még véleményt ha gondolod.:)

2021. szept. 27. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!