Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi idős Ahsoka Tano?

Mennyi idős Ahsoka Tano?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom és úgy is olvastam hogy a mandaloriban 28 éves.

És a wookieepedia is azt írja.


Még is most azt láttam hogy idősebb. Álítólag 40 körül.


A mandaloriban mennyi idős most?



2021. márc. 20. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Ahsoka a mandaloriban 28 éves
Ahsoka a mandaloriban NEM 28 éves (írd le kérlek mennyi)
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Wookieepedia azt írja, hogy Yavin előtt 36-ban született. Akkor hogy a fenébe lenne 28 éves a Mandalóriban? :D
2021. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahsoka születésének adatairól elég pontos információk állnak a rendelkezésünkre a Star Wars-kánon szerint. A kóbor Jedi YE 36-ban született a Shili nevű bolygón, és Plo Koon mester jóvoltából már 3 éves korában befogadta a Jedi Rend. A klónok háborúját indító geonosisi csata után, 14 éves korában rendelték Anakin Skywalkerhez, ezzel Padawan lett. YE 20-at a második születésnapjaként is ünnepelheti, mert a Mortison majdnem a halálát lelte, egy Erőhasználó önfeláldozásának köszönheti az (új) életét. A lényeg, hogy ha YE 36-os születésű, akkor a The Mandalorian idején 45 éves. - IGN.hu, de más külföldi oldalak is ezt írják
2021. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És" a wookieepedia is azt írja."


Hol???

2021. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést! Ugy látszik eddig sajnos nagy tévedésben éltem :(

megmondom őszintén (meg hogy ne is nézzetek hülyének) a wookeepedias cuccot nem én néztem. Az egyik star wars rajongó barátom mikor nálom nem volt internet (számítógépem van) és mobilneten ugye alabból nincs hogy nézze meg mennyi idős. Ő mondta.

Aztán én utána néztem a googlen kihozta a wikit azt ott is azt írta. De a wookeepedián én nem néztem meg. A wikiben már töbször csalódtam asszem ez lesz az utolsó alkalom.


Kérlek ne nézzetek hülyének! Tévedésben éltem és ez kicsit elkeserít!

Meg az is hogy Ahsoka már ilyen idős...

2021. márc. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!