Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyjából 2006 körülről lehet...

Liola42 kérdése:

Nagyjából 2006 körülről lehet szó, ha ismered meg tudnád kérlek írni a címét?><

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam, a szüleimmel sokszor néztünk esti meséket együtt. Annyira emlékszem az egészből, hogy két karakter -nem emberek, az biztos- egy nagy és egy kicsi lefekvéshez készülődnek. A nagyobbik meghúz egy kart talán? Az ágy ettől átalakul, ők pedig elrepülnek egy másik bolygóra(?). Ott van egy kis helyes kalandjuk, majd hazarepülnek, az ágyból újra rendes ágy lesz, és ők elalszanak. Nagyon kis bájosnak, egyszerűnek emlékszem rá, de sajnos ez minden amire emlékszem, és hiába próbáltam megkeresni, nem sikerült. Ha ismered, és emlékszel rá, akkor nagyon kérek írd meg a címét>< Előre is köszönöm^^

2021. márc. 20. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Halvány tipp: Simsala Grimm
2021. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az rémlik!
2021. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!