Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni A Silla...

Érdemes megnézni A Silla királyság ékköve című koreai kosztümös történelmi dráma sorozatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jelenleg a korona hercege című sorozatot nézem, és ezután tervezem megnézni A Silla királyság ékköve címűt is. Akik látták már, azoknak mi a véleményük róla? Nincs benne túl sok unalmas rész/jelenet?


Illetve szívesen néznék még ezután is koreai kosztümös történelmi drámákat, ha esetleg van még, tudnátok ajánlani? Akár filmeket is, csak lehetőleg legyen magyar szinkronos.

A királyi ház titkai, és a fény hercegnőjét már láttam, a korona hercegét meg jelenleg nézem.


Ha már itt tartunk, láttam, hogy 2020-ban jött ki egy új sorozat, ami a Mr. Queen címre hallgat, viszont nem találtam meg Ncore-on, gondolom még nem adták ki szinkronosan. Esetleg erről tud valaki valamit? Hátha tévedek és van már szinkronosan is. Ide csatolok egy linket róla, ha valaki nem tudja miről írok.

[link]


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



#sorozat #Korea #Kosztümös történelmi dráma
2021. márc. 21. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszett, de vannak benne uncsibb részek is.
2021. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem személy szerint nem tetszett. A vége nagyon nagy hülyeség lett szerintem. Viszont amit tudok ajánlani és amit imádtam, az A palota ékköve. Na az nagyon izgalmas sorozat, tele fordulatokkal. Ez volt az első ilyen kosztümös sorozat, amit néztem még Anyukámmal kiskoromban. Szerintem az egyik legjobb.
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Palota ékkövét ajánlom, meg is lepődtem, hogy nem ismered, az egyik legnépszerűbb ilyen sorozat és a legelső is talán. Szerintem nem fogsz csalódni.

Egyébként a Silla sem rossz, de nálam meg sem közelíti ezt.

2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én alapból nem szeretem a kosztümös, dél-koreai doramákat, de attól neked még tetszhet.


3-mas, igen a Dae Jang Geum (A palota ékköve) volt az első k-dorama, amit magyarul adtak. Én is néztem egy ideig magyarul, de a szinkron annyira irritált, hogy inkább eredeti nyelven néztem. Mindenkinek ezt ajánlom, mert a magyar hangok nagyon rosszak, a fordítás meg borzalmas. Mellesleg ez még nekem is tetszett, valamint az Iljimae, ami még nagyon bejött kosztümösben.

2021. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, szinkronosan nem sok k-doramát adtak nálunk. Csak néhány ismertebbet, mint a Silla, A palota ékköve, meg A koronaherceg (Yi San) + a Pasta, ami nem kosztümös.


A Mr. Queen-t ne is várd szinkronosan, mert most már a török sorozatok a menők itthon a tévében. Maximum magyar feliratot fogsz találni, már ha bármelyik fordítócsapat a gondjaiba vette.

2021. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Néhány részt láttam belőle, isten bizony megpróbáltam, de annyira unalmas volt, hogy nem ment...


A palota ékköve

A királyi ház titkai


Ezeket ----^ ajánlom, hogy nézd meg, nagyon jók, magyar szinkronosak.

2021. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sose voltam rajongója az ilyen koreai soriknak de egyszer beleneztem es az a rész tetszett
2021. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ismerem a palota ékköve címűt is, csak amilyen bevezetőt írtak az nem jött be, kicsit zavarosnak tűnt, de ha ilyen sokan ajánljátok, akkor megnézem azt is, köszönöm szépen. 😄


Sajnálattal hallom, hogy nem 100%os, hogy lesznek még koreai sorik is a tv-ben, pedig szerintem az egyik legjobb drámákat forgatják. A nővérem meg pont török sorozat fan, szóval ez neki kedvez, nekem túl csöpögősek a törökök, de kinek mi tetszik. 🤷🏼‍♀️ De azért remélem a Mr. Queen ki jön legalább magyar felirattal.


4-es írta az Iljiame címűt és az 5-ös a Pasta címűt. Az lenne még a kérdésem, ezek fent vannak szinkronosan vagy legalább feliratosan? 😊

2021. márc. 21. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, mindkettt én írtam. A Pasta kijött pocsék magyar szinkronnal, az Iljimae-hez meg eúgy tudom, van magyar felirat. Ahhoz szinkron nincs.


Én amúgy inkább japán és kínai dorama-fan vagyok, a k-doramákat annyira már nem szeretem, bár van egy-kettő, amit megnézek még a frissek közül is. De a régiek jobban bejöttek.

2021. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Silla összetett, azért nem szeretik sokan, mert nem értik. Én mindenféleképpen ajánlom.


De persze vannak még más sorozatok is amiket megnézhetsz, mint pl. A Császárság Kincse, A Börtön Virágja, My Country: Egy Új Kor Hajnala...

2021. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!