Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Isztambuli menyasszony célközö...

Isztambuli menyasszony célközönsége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja elkezdtem nézni az Isztambuli menyasszony című sorozatot. Annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy telenovella rajongó, ez eléggé megfogott, érdekes története van. Anyukám azt mondta, hogy szerinte csak a nyugdíjasokat és az ötven évnél idősebbeket érdekli (erre rákontráz, hogy több személlyel is beszéltem, akik rendszeresen követik a sorozat eseményeit és mindkét kritériumba beleesnek).

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik korosztály körében a legnézettebb?


Ha nézitek, tudnátok kommentelni egy kort (és esetleg végzettséget is)?


Én 25 éves vagyok és egyetemet végeztem.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. márc. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A nagymamák.
2021. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is nézem 14 évesen a 12 és 10 éves húgaimmal együtt
2021. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öregek azért nézik ezeket jobbanert ők vannak otthon napközben. A fiatalok eljárnak (mikor nincs covid) dolgoznak, suli stb. Nincs konkrét célközönsége szerintem. Az nézi akinek megtetszik :D
2021. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb az anyám, aki 57 éves, mikor megy a TV-ben, olyankor kussba kell lennünk, vagy leharapja a fejünket. Ha valaki keresi közben: "Jól van most megy az Isztambuli Menyasszony, majd hívlak". Szerencsére ez legalább nem olyan későn megy, mint a Szulejmán és nem 2 órán keresztül, akkor volt még ugyanígy...
2021. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám nézi. De mi van ha neked is tetszik? Szerintem rá se ráncs, ki mit mond, ha megfogott akkor nézzed. Nálunk a férjem néz ilyen romantikus szappanoperákat, engem abszolut nem tud lekötni, de elfogadom. :)
2021. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!