Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narcoshoz hasonló Netflixes...

Narcoshoz hasonló Netflixes sorozatok?

Figyelt kérdés

Nem is feltétlen a drog körül kell, hogy forogjon a történet, bár előnyben részesíteném a gengszter filmeket.

Viszont inkább az a pörgés, gyilkolás, váratlan fordulatokkal tarkított sorozat érdekelne, ami nem olyan, hogy 8 részen át ismertetik a történetet, aztán az utolsó kettőben történik is valami.


Ozark,Breking Bad, Narcos Mexico, ezeket láttam. (talán még a Homeland is ide sorolható, bár ez kicsit eltérő)



2021. márc. 25. 16:50
 1/4 anonim válasza:
La Reina Del Sur. (Dél Királynője)
2021. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

How to get away with murder? - egyáltalán nem drogos, de váratlan fordulat van bőven és nagyon pörgős. (Talán ez sem Netflix, sorry)

Money Heist - első 2 évad brutál jó


Nem Netflix, de sok-sok fordulat, gyilkosság, piszkos ügyletek:

El Internado

Blacklist

(The 100)

2021. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peaky Blinders - ezt egyébként sokan kedvelik, ez az a tipikus gengszteres, ha jól tudom Netflix. Én egyáltalán nem tudok mit hozzáfűzni ehhez, 2-szer is nekikezdtem, de nagyon untam, de neked hátha bejön. Az Ozark volt a csúcs szerintem ebben a témában, azt lekörözni goodluck hozzá.
2021. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg End of the F***ing World - ezt egy nap alatt be lehet fejezni. Nem gengszterek, habár egy páros Bonnie és Clyde szerű ámokfutásba kezdenek. Spoiler: Lesz gyilkosság is. Netflixes. És emellett nagyon szórakoztató is.

Talán a Prison Break is tetszhet.

Egyelőre ez volt az összes ötletem. Remélem írtam használhatót.

2021. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!