Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter film és miért?

Figyelt kérdés
Illetve a legrosszabb, szintén miért?

2021. márc. 26. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Legjobb szerintem a harmadik, mert nincs benne annyi akciójelenet, és nem annyira gyerekes már. És az időutazás az egyik kedvenc témám.


Legrosszabb nem is tudom, melyik volt, talán a hatodik

vagy a hetedik valamelyik része? Mivel rossz volt, nem jegyeztem meg. Az volt a bajom vele, hogy túl sok az akciójelenet, túl sok a kameraváltás, váratlan hangeffektek, teljesen felesleges jelenetek. Igazából ebből egyre több lett, ahogy léptünk filmről filmre.


Viszont ha könyveket kérdeztél volna, valószínűleg más lett volna a válaszom.

2021. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A filmekre vagyok kiváncsi. Régen láttam őket és most nézegetem őket. :)
2021. márc. 26. 08:55
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Sokak szerint és szerintem is a harmadik, az volt a leginkább könyvhű, a 4-5 elmegy kategória, a 6 egy nyáltenger. (faszt se érdekel a romantika, Voldemort múltját meg kihagyták majdnem teljesen)
2021. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Filmben nekem az első és az utolsó kettő jött be talán a legjobban.

A legkevésbé... hát a hatodikból csináltak egy tinidrámát, azt hiszem, azt rühellem a legjobban, de szoros a verseny a 4.5.6. részek között, mind csapnivaló.

2021. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb a 3.

Eleve könyvben is nagyon szeretem, filmben is szerintem jól eltalálták és már nem olyan kisgyerekek benne a szereplók sem :D

Legrosszabb egyértelműen a 6.

Konkrétan a lényeget hagyták ki belőle és valami nyálas szar lett.

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is a harmadik tetszett a legjobban, legrosszabbat nem tudok választani, számomra a harmadik rész kicsit kiemelkedett, a többi pedig nagyjából ugyanazt a szintet hozta.
2021. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Az első három és az utolsó kettő (7/1 é 7/2), mert azok adják vissza legjobban a könyvek hangulatát.
2021. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az 1. rész volt az ami még való pl gyerekeknek is.

De az nekem is tetszett,


A halál ereklyéi 1. rész az valami borzalmasan vontatott és unalmas volt.


De a legjobban az első 3 rész jött be,

2021. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnék legrosszabbat mondani, csak annyi, hogy a 7. részt szerintem nem kellett volna kettészedni. Az a könyv pl. rövidebb mint az 5. mégis majdnem dupla olyan hosszú volt így a két 7. rész együttvéve.
2021. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, az lemaradt hogy számomra a 2. és 4. a legjobb, nem tudom megmagyarázni miért, de azok a kedvenceim :D
2021. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!